Skocz do zawartości

[ e39 ] Sprzęgło !!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem wbijam bieg bez problemu ale podczas nagłego dodawania gazu silnik wkręca sie coraz wyżej ale samochów nie przyspiesza tak jak wcześniej tylko powoli. Myśle że to sprzęgło. Powiedzcie czy to to ? I mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakaś regulacja sprzęgła czy to coś innego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ.

A powiedz mi czy nie zaczęło ci sie to dziać po jakimś zwiększeniu mocy?

 

Napewno sprzęgło do wymiany, u mnie to samo sie dzieję. Mam już nagrane kompletne za 622zł.

Ktoś kiedys mówił, że może to być jeszcze wina oleju w sprzęgle który sie gdzieś tam dostaję ale to jest kompletną bzdurą...

 

Wymień szybko, bo nadejdzie dzień gdzie nie ruszysz z miejsca.

:cool2:

W środku wygląda lepiej niż na zewnątrz, jeździ lepiej niż wygląda w środku. BMW

http://www.motostat.pl/user_images/7193/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło 100%. Brało mi wysoko i miałem objawy ślizgania jak przyczepę ciągałem. Później jak biegi I-III za ostro poszły to już się ślizgało. Aż wpadłem w błoto po ośki i trzeba było wyjechać i po sprzęgle. Został smród i dym. Koszt 900zł za sprzęgło SACHS-a + robocizna.
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 900 stów za sprzęgło sachs. :jawdrop:

To powiedz mi co jest z tym sprzęgłem co mi gościu sprzedaję, skoro on mówi i mu wierze, że daje mi sprzęgło które było zakładane seryjnie do tych modeli. 622zł po rabacie dżentelmeńskim.

Ktoś cię ładnie chce naciągnąć.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć sie co ja kupuję i z kim załatwiam biznes proponuję przeględnąć jedne z ostatnich moich postów, gdzie wypowiadałem się na temat pewnych fachowców z RAJBROTU.

 

AHA i jedną wielką bzdurą jest to co piszą na ALLEGR..... , że sprzęglo do 528i i 525tds jest to samo. :nienie:

W środku wygląda lepiej niż na zewnątrz, jeździ lepiej niż wygląda w środku. BMW

http://www.motostat.pl/user_images/7193/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 900 stów za sprzęgło sachs. :jawdrop:

To powiedz mi co jest z tym sprzęgłem co mi gościu sprzedaję, skoro on mówi i mu wierze, że daje mi sprzęgło które było zakładane seryjnie do tych modeli. 622zł po rabacie dżentelmeńskim.

Ktoś cię ładnie chce naciągnąć.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć sie co ja kupuję i z kim załatwiam biznes proponuję przeględnąć jedne z ostatnich moich postów, gdzie wypowiadałem się na temat pewnych fachowców z RAJBROTU.

 

Nie dopisałem. Sprzęgło plus docisk wyszło mnie 900zł.

 

Nie wiem o c0 ci chodzi z tym "Rajbrotem"

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to super.

 

Ja dałem dokładnie 650 zł bo reszty nie chciałem, ale w tej cenie miałem tarczę, docisk i oczywiście łożysko.

 

no cóż kombinujesz i masz. :twisted:

W środku wygląda lepiej niż na zewnątrz, jeździ lepiej niż wygląda w środku. BMW

http://www.motostat.pl/user_images/7193/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna?

 

Sam nie zmienisz sobie sprzęgła?

 

- dwie osoby ( ja, szwagier)

- sprzęgło LUK

można też LUK
oczywiście, bo takie były zakładane(komplet)

tarczę, docisk i oczywiście łożysko

-po dwa piwa na głowe

- a i zestaw torx zewnętrznych, ważne.

czas dwie godziny demontaż

 

Montaż 2,5godziny

-0,7l

 

i autko śmiga.Koszt: 12zł piwo i 30zł flacha taniocha zmieniajcie sami.

Banał( mogłem fotki zrobić.

 

A jeszcze ktoś tu kiedyś napisał, czy trzeba odpowietrzyć sprzęgło po wymianie. NIE NIE NIE

Po co jak nie odkręcasz przewodu od docisku tylko wyciągasz cały mechanizm. :cool2:

W środku wygląda lepiej niż na zewnątrz, jeździ lepiej niż wygląda w środku. BMW

http://www.motostat.pl/user_images/7193/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.