Skocz do zawartości

popraw temat, przepis w wątku przyklejonym


Reeder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od paru dni czujniki parkowania zaczęły mi świrować a dokładnie przy włączeniu wstecznego cały czas "piszczą" (tak jak by coś było bardzo blisko) i nieraz przerywają bez powodu co może być przyczyną działają tak jak by gdzieś był styk luźny albo może przekaźnik ? tylko nie wiem gdzie mam sprawdzać (fabrycznie montowany)

 

Proszę o szybką odpowiedz

 

Pozdrawiam

 

Reeder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zbliżysz ucho do tych sensorów to będziesz słyszał takie brzęczenie, sprawdź na początek czy wszystkie brzęczą, nie powiem Ci gdzie masz szukać bardziej usterek bo ja mam dokładane i nie bardzo wiem gdzie w ogóle w oryginale znajduje się sterownik tego i którędy kable są puszczane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zabierzesz sie za sterownik posprawdzaj czujniki (tak jak opisal ufo), jak juz znajdzesz padniety to posprawdzaj podlaczenia przewodow do niego.

 

 

Moderatorz - pomyslcie troche przed powiadomieniem forumowicza o zle zatytułowanym watku... przeciez jego zmiana na temat typu "POPRAW TEMAT" jest bezsensowna.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Moderatorz - pomyslcie troche przed powiadomieniem forumowicza o zle zatytułowanym watku... przeciez jego zmiana na temat typu "POPRAW TEMAT" jest bezsensowna.

Próbuję na różne sposoby, ale nawet starzy forumowicze mają to w tyłku :evil:

Temat zmieniłem na taki, jak jeszcze był zalogowany na forum. Chwilę sobie powisi i jak nie będzie reakcji to do kosza.

Każda odpowiedź w temacie też jest jakby powiadomieniem, przypomnieniem. :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.