Skocz do zawartości

Rdzewiejące Drzwi Kierowcy / sedan = touring?


kamkam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po pierwsze czy wam też rdzewieją drzwi kierowcy w e36 na dolnym rancie bliżej przedniego koła????

 

Widze że inne beemki też tam coś mają jak chodze po mieście

 

I druga ważna sprawa, czy drzwi kierowcy od sedana anglika pasują do touringa?? potrzebuje tylko "blachy", łudze sie ze reszte da sie przełożyć.

 

Strasznie to ognisko rdzy wygląda..... ma z 2 cm albo 3

BMW => jedyna słuszna marka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból.Niestety moje były uderzone o jakiś wystający słupek i teraz znowu na dole(2,5 roku temu zrobiłem to u lakiernika) pojawiły się wykwity.Też mam zamiar wymienić całe drzwi(100-200 zł za drzwi +ok.250 za malowanie).Wymiana już samemu.Moim zdaniem powinny pasować te od anglika bez problemu.Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamkam-mam ten sam problem tylko w e46 drzwi kierowcy i prawe pasażera tylne lakiernik dał od razu diagnoze zapchane kanaliki odparowujące na dole drzwi :( cholerka że tak fajne auto z tej klasy ma taki problem w moim poprzednim VW golfie czegoś takiego nie było. Po zimie wysypała się ruda jak wściekła teraz jest robota i to na biegu jak powiedział lakiernik bo potem to będzie gorzej. Się malowanko szykuje i dwa do trzech dni bez auta. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to numer ja mam e36 sedan z 90 roku listopad produkcja w monachium i ani grama rdzy oprocz pasa tylnego ktory mial slad bo byl robiony ale jak trafila w moje rece to przespawalem caly pas i jest ok ale drzwi czyste bez rdzy pozatym trzeba sie zastanowic auta maja swoje lata odpryski od kamyczkow sol na drodze moze trzeba bardziej dbac o samochod co prawda ja mam obsesje i myje raz w tygodniu miniumum i co miesiac wosk a w zimie stoi w garazu :)

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do pomyślenia Panowie, żeby w beemce takie rzeczy sie działy no !

Trzeba bedzie faktycznie jakiś weekend poswiecić i sie zabrać za to,

bo widze że przez zime sie rozprzestrzenia jak wirus jakis :(

 

A żeby było śmieszniej latem mi sie srocze guano wżarło w lakier :/

I teraz mam maske do malowania, kawałek dachu no i drzwi nieszczęsne.

 

Podsumowując, beemki to dobre auta ale nic sie nie ulęknie przed sroczym guanem :)

BMW => jedyna słuszna marka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.