Skocz do zawartości

Z3 coupe czy roadster?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Zamierzam kupić BMW Z3. Zastanawiam się nad Z3 Roadster i Z3 Coupe. Z tego co wiem jest również Z3 Coupe z hardtop’em.

 

Czy ktoś z was miał do czynienia, z którymś z tych modeli?

Jakie właściwości jezdne mają? Słyszałem, że kabrioletami nie jeździ się zbyt dobrze.

Ile piją?

 

Będę wdzięczny za informacje. Poniżej zamieszczam zdjęcia Z3-jek.

 

BMW Z3 Coupe

http://www.majer.agdex.com/z3coupe1.jpg

http://www.majer.agdex.com/z3coupe2.jpg

 

BMW Z3 Roadster/Cabrio

http://www.majer.agdex.com/z3roadster1.jpg

http://www.majer.agdex.com/z3roadster2.jpg

 

BMW Z3 Roadster/Hardtop

http://www.majer.agdex.com/z3hardtop1.jpg

http://www.majer.agdex.com/z3hardtop2.jpg

Opublikowano

Tylko Coupe to jest przepiękne auto :)

P.S

Coupe jest droższe bo był oferowany tylko od silnika 2,8 litra :)

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Opublikowano
JA KUPOWAŁBYM TYLKO COUPE... wygląda super.
Opublikowano
kupuj kupuj kupuj, to bedzie moj drugi samochod mam nadzieje, ze jak najpredzej :) ja wole rdstr, ale coupe tez sliczna.. jesli chodzi o hardtop to dokupujesz go do roadstera, cena ok 1kE bodajze... Z3M to w ogole cudo, ale prawie cenax2 :/
Opublikowano
  • Autor
A czy ktoś z was orientuje się czy w roadster/cabrio jest jakiś bagażnik? Czasami trzeba coś małego przewieźć, chociażby walizkę do pracy.
Opublikowano
Jesli Z3 to tylko cabrio i tylko silnik 2.8, zeby nie wygladac jak w damskim aucie.
Opublikowano
Od poczatku podobalo mi sie tylko coupe albo lepiej M coupe :D Jak bym mial kase to bym sie nie zastanawial i ganialbym juz coupe :norty:

BMW - Bedziesz Mial Wrazenia

Pozdrawiam

Reaven

Opublikowano

niedaleko mnie w komisie stoi Z3 Mcoupe czarne 98r cena 94tys

 

miodzio :mrgreen:

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Opublikowano
  • Autor
niedaleko mnie w komisie stoi Z3 Mcoupe czarne 98r cena 94tys

 

Ja raczej poszukuje czegoś do 50tyś. Był niedawno na moto.trader.pl z3 coupe czarne za 43 tys, ale ogłoszenie zniknęło (może pomyłka).

Opublikowano
A czy ktoś z was orientuje się czy w roadster/cabrio jest jakiś bagażnik? Czasami trzeba coś małego przewieźć, chociażby walizkę do pracy.

 

coupe ma 210/410 litrów (nie wiem od czego to zalezy bo przeciez siedzenia są 2..) a cabrio 165 litrów.

Opublikowano
  • Autor
coupe ma 210/410 litrów (nie wiem od czego to zalezy bo przeciez siedzenia są 2..)

 

Myślę, że 210l jest przy złożonym dachu a 410 przy rozłożonym. W końcu dach musi się gdzieś zmieścić.

Opublikowano
w coupe dach sie skalda?? :P:P:P:P
Opublikowano
To proste 210 litrów jest do linii okien a 410 do dachu ;)
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Opublikowano
Witam. Też zachorowałem na Z3. Ostatnio miałem okazję nawet pojeździć M coupe. 320 kM około 5 sek do 100. Czarny. Czarne skóry. Co prawda jechałem jako pasażer ale po skończonym rajdzie (przeważnie bokiem) tyłek trząsł mi się jak galareta. Wyyyyypasiona fura na maxa. Ceny w kraju takiego autka powyżej 90.000 pln. Niżej- jest tylko 1 sztuka, czeka na mnie 8) Nie pytajcie gdzie... :hand: Na "zachodzie" od 13.000 Eur z silnikiem 2,8. Odnośnie kratki z tyłu: chyba wszystkie coupeje mają kratkę. Jest ona wyciągana z rolety za siedzeniami. A bagażnik w copue - baaardzo duży. Prawie jak w kombi. I ten świecący drążek zmiany biegów... Uhhhh..... KUPUJ!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.