Skocz do zawartości

Czy ktos z was robil polerke samochodu?


shizzerekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie zastanawiam czy jak juz bedzie cieplo nie zrobic polerki lakieru. Kolor samochodu mam czarny a gdy wyjdzie sloneczko na lakeirze widac miolny rysek. Co o ty myslicie? Moze jest jakas szansa wypolerowac lakier w zakladzie tak aby zlikwidowac ryski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakas szansa wypolerowac lakier w zakladzie tak aby zlikwidowac ryski?

 

Robiłam jesienią. Łącznie z nakładaniem porcelany, co zresztą gorąco polecam. Auto wygląda jak nowe, nie ma żadnej rysy, ani co najbardziej obrzydliwe, śladów po automacie;-) No i jeszcze jedno - brud się tak szybko lakieru nie łapie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakas szansa wypolerowac lakier w zakladzie tak aby zlikwidowac ryski?

 

Robiłam jesienią. Łącznie z nakładaniem porcelany, co zresztą gorąco polecam. Auto wygląda jak nowe, nie ma żadnej rysy, ani co najbardziej obrzydliwe, śladów po automacie;-) No i jeszcze jedno - brud się tak szybko lakieru nie łapie:D

 

 

A ile czasu wytrzymuje pozniej na lakerze taka porcelna? I jak myjesz teraz samochod? I ile Cie to kosztowalO?:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu wytrzymuje pozniej na lakerze taka porcelna? I jak myjesz teraz samochod? I ile Cie to kosztowalO?:)

 

Człowiek, który mi to robił, pracował w BMW za zachodnią granicą i zajmował się tam właśnie renowacją lakieru. Porcelanę kładzie się co 2 lata, ale to zależy od eksploatacji samochodu. Oczywiście na ten okres jest gwarancja. Auto myje się tylko ręcznie, ale takich myjni mamy pod dostatkiem:D Dla mnie to nie problem, bo nigdy nie skalałam mojej Bumisi szczotami;-) Ta impreza kosztowała mnie 250 zł, ale przyznaję, miałam znaczny rabat;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.