Skocz do zawartości

E39 schematy elektryki pilnie potrzebne


Rekomendowane odpowiedzi

Wersja z silnikiem benzynowym M52, klimatronik, bussines RDS ze zmieniarką CD w bagażniku, mały BC w zegarach.

 

Jeśli schematy są nieosiągalne to może jakieś tipsy odnośnie samego oświetlenia, do świateł pozycyjnych i długich/krótkich jest tam moduł, mam zwykłe żarówki H7/HB3 ale lewego długiego nie idzie wyłączyć, zdjąłem kostkę z żarówki aby zgasić i nie mam pomysłu co dalej, jeżdżę z jednym światłem ale obawiam się że dowód mi mogą zabrać za nbiesprawne oświetlenie.

Czy te moduły mogą się uszkodzić czy namieszałem coś w ustawieniach ? bawiłem się tylko tym przyciskiem w panelu, żadnych kabelków nie podłączałem

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z silnikiem benzynowym M52, klimatronik, bussines RDS ze zmieniarką CD w bagażniku, mały BC w zegarach.

 

Jeśli schematy są nieosiągalne to może jakieś tipsy odnośnie samego oświetlenia, do świateł pozycyjnych i długich/krótkich jest tam moduł, mam zwykłe żarówki H7/HB3 ale lewego długiego nie idzie wyłączyć, zdjąłem kostkę z żarówki aby zgasić i nie mam pomysłu co dalej, jeżdżę z jednym światłem ale obawiam się że dowód mi mogą zabrać za nbiesprawne oświetlenie.

Czy te moduły mogą się uszkodzić czy namieszałem coś w ustawieniach ? bawiłem się tylko tym przyciskiem w panelu, żadnych kabelków nie podłączałem

LCM do wymiany

Znajdziesz ten modół w dolnym prawym słupku po prawej od nóg pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="BMW Rikardo"

LCM do wymiany

Znajdziesz ten modół w dolnym prawym słupku po prawej od nóg pasażera.

 

o kurcze :jawdrop:

patrzę że używka kosztuje 150pln

co tam takiego drogiego w nim jest? jeśli zamiast przekaźników siedzą MOSFETY to dzisiaj kosztują one grosze,

tylko czy ten moduł jest rozbieralny ??

bo i tak muszę go obejrzeć przed kupnem nowego, nie wierzę że była tego jedna wersja, zrobię fotke i będę porównywał z ogłoszeniami

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterkę naprawiłem w stylu "Polak potrafi" -przeciąłem kabelek prądowy przy samej żarówce i zmostkowałem to stykami roboczymi przekaźnika. Cewka poszła jedną stroną do masy a drugą do kabelka prądowego z drugiej, działającej strony.

Teraz dopiero zauważyłem że przednie pozycyjne ccoś jakoś dziwnie się palą, jakby przygasały, widać takie drżenie. Z tyłu tego efektu nie zauważyłem. Wiem, wiem... :cry2: ...LCM. A te 150pln to do starej buni i uszkodzony, więc ile w sumie będzie mnie kosztowało moduł +zalogowanie go ?? :duh: takim złomem jeszcze nie jeździłem, co za burak jeździł nią przedemną :mad2:

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.