Skocz do zawartości

Uwaga skradziono BMW 118 D


desmos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

podaję dodatkowe dane dot. skradzionego mi BMW

numer nadwozia WBAUG31090PU70805

kolor Antarzit- to szary metalic, felgi aluminiowe

znak charakterystyczny - biała naklejka trójkątna na tylnej szybie w lewym rogu z napisem czarnym "Lisa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podaję dodatkowe dane dot. skradzionego mi BMW

numer nadwozia WBAUG31090PU70805

kolor Antarzit- to szary metalic, felgi aluminiowe

znak charakterystyczny - biała naklejka trójkątna na tylnej szybie w lewym rogu z napisem czarnym "Lisa"

 

Oj ciężko ci będzie pomóc :mad2: A tą naklejkę to pewnie gnoje już dawno zdjęli :mad2: Tak małe pytanie bo autko z 2006 więc czy miała AC ? Jeśli nie to bardzo współczuje :mad2:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skradziono BMW 118 D antracyt metalic romk prod 2006 .

Auto zaginęło wczoraj w Legnicy 11-03-2009.

Nalezy do mojej przyjaciółki ktokolwiek widział ktokolwiek wie.

DESMOS

 

byl zarejestrowany w PL? skad skradziono, spod domu (w nocy czy w dzien), czy gdzies w miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zabezpieczenie jest bardzo dobre pod warunkiem, że nie rozdajemy na lewo i prawo kluczyków od samochodu.

jakub,moze i dobre,ale ktos je sforsowal w bialy dzien. :doh:

wyrazy wspolczucia dla poszkodowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zabezpieczenie jest bardzo dobre pod warunkiem, że nie rozdajemy na lewo i prawo kluczyków od samochodu.

 

,że niby złodziej miałby problem z włamaniem się do tej 1 ?? Kiedy miałem jeszcze MB, to podczas jednego z serwisów miałem okazję przyglądać się (w ASO) jak młode chłopaczki grzebią przy kolumnie kierownicy w E-klasie W211. Sekwencje ruchów dźwigienek kierunkowskazów,sterowania położeniem kierownicy etc. działały cuda - wtedy chodziło o zaprogramowanie czegoś(nie pamiętam czego). Nie tylko szło to bardzo sprawnie (czytaj szybko) ale również wszystko to było robione z głowy bez pomocy kartek z zapisanymi sekwencjami. Myślę,że przy tak dużej ilości elektroniki wcale nie trzeba (o ironio) dużo ażeby odjechać takim autkiem bez kluczyka. Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zabezpieczenie jest bardzo dobre pod warunkiem, że nie rozdajemy na lewo i prawo kluczyków od samochodu.

jakub,moze i dobre,ale ktos je sforsowal w bialy dzien. :doh:

wyrazy wspolczucia dla poszkodowanej.

 

 

Mial na to 6 godzin, na 100% podjechala autolaweta, żeby uśpić czujność sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.