Skocz do zawartości

do posiadaczy E36 320i ;)


krystian

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) jak wiadomo jakiś czas temu zmieniałem skrzynię automatyczną na manual . i mam takie pytanie :arrow: ile wasze E36 320i manualne wyciskają na poszczególnych biegach na max :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
na 2 - 100

na 3 - 150 mi sie udalo

 

Karolsto, czy to dlatego teraz musisz czekac na odbior od mechanika? :norty:

ladnie wycisnales swoja bunke

ja na 2 jakies 80 przycislem, na pozostalych biegach nie sprawdzalem, bo gosciu co pretendowal do rywalizacji gdzies tam zostal :D

pasa startowego niestety nie mam zeby sprawdzic, a szkoda, chyba ze wpadne na okecie i sie poscigam z jakim pasazerskim

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2 - 100

na 3 - 150 mi sie udalo

 

Karolsto, czy to dlatego teraz musisz czekac na odbior od mechanika? :norty:

 

Nie na szczescie nie stoi tam zeby porobic mala kosmetyke zeby wygladala lepiej niz wygladala...Kosmetyka mala ale juz koszt niekoniecznie hehe...

 

A co do wizyty u mechanika to na tym samym lotnisku po takiej wizycie na trawie nissan 100 NX musial zajechac do mechnika bo tez chcialem sprawdzic ile wyciagnie :mad2: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracaj uwagi na ludzi którzy myślą że jak dajesz do odcięcia to auto na warsztat :lol: ( tak jest jak cienkie auto dostaje ognia :mrgreen: ) jak auto jest kondycyjnie ok to żaden problem dać ognia a jak auto złom to lepiej oddać je na szrot :wink: ja nie widzę problemu dać swojej do odcięcia ... :twisted2: tylko jak miałem automat to była szybsza :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odciecia nie jechalem.Krecilem silnik do czerwonego pola nie wiecej.

 

Jednak fakt jest faktem ze im mocniejszy samochod sie ma tym chce sie wiecej i po kilku miesiacach jazdy silnik 2 litrowy jest za slaby chcialoby sie pojechac szybciej...Tak ze w planach mam 2.5 albo 2.8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.