Skocz do zawartości

Turbina w TDS 318 Dostala Troche wody... POMOCY!!!!


Skroczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Na internecie znalazlem ze jest turbina do 318 TDS do sprzedania...

NIe ma zadnych luzow na wirniku kreci sie itd. ale zostala wymontowana z silnika w ktorym poszla pompa wody i turbinka dostala troche wody.... :roll: I chcialem sie zapytac czy cos moze byc nie tak jak dostala niby troche wody :?: :?: Bo wlasnie sie dzis aukcja konczy i zostalo jeszcze 1 H i sie zastanawiam wlasnie co zrobic zrezygnowac czy nie.... prosze o szybko odpowiedz:)

pozdrawiam

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspolnego awaria pompy wodnej z ewentualna woda w turbinie,

woda do turbiny moze sie dostac jak bys wjechal w taka wode ze siegnela by do wlotu do filtru powietrza, 2 mozliwosc glowica sie tak rozleciala ze z plaszcza wodnego poszla woda do kolektora wydechowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspolnego awaria pompy wodnej z ewentualna woda w turbinie,

woda do turbiny moze sie dostac jak bys wjechal w taka wode ze siegnela by do wlotu do filtru powietrza, 2 mozliwosc glowica sie tak rozleciala ze z plaszcza wodnego poszla woda do kolektora wydechowego.

 

WLasnie mnie to tez dziwi w jaki sposob sie woda dostala do turbiny!!

Pytalem sie sprzedajacego i tak mi powiedzial.... :roll:

ale juz wygralem aukcje....

Wiec zobaczymy co dalej...

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a zapodzieliście o tym iż turbina jest smarowana olejem :D a woda (płyn) do oleju może się dostać ,wiec turbina mogła być smarowana ( śmietana) powstała z mieszaniny oleju z wodą :!: :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak była samarowana olejem z dodatkiem cieczy to łożyska slizgowe na bank dostaly po du... pytanie tylko jak długo samochód był tak używany z walniętą uszczelką czy glowicą.

No nic ale sam przekonasz sie u siebie czy bylo warto/nie warto ja bym jej na 100% nie kupił...

pozdro

sex, drugs and BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak była samarowana olejem z dodatkiem cieczy to łożyska slizgowe na bank dostaly po du... pytanie tylko jak długo samochód był tak używany z walniętą uszczelką czy glowicą.

No nic ale sam przekonasz sie u siebie czy bylo warto/nie warto ja bym jej na 100% nie kupił...

pozdro

 

Niby pompa wody poszla i zagotowalo wode...

I od tego momentu nie bylo niby jezdzone samochodem!!

Ale musze sie dowiedziac w jaki sposob sie tam woda dostala bo mi tez kiedys pompa wody poszla przez moja glupote... Kiedys Jechalem z Katowic na wrocław A4 i jest tam kawalek drogi czaly czas w dol i tam ropedzilem autko tak ze zamknela licznik.... hehe i pompe szlak trafil... Ale Turbo zadnej wody nie dostalo.... Wiec sie tak zastanawiam....

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.