Skocz do zawartości

przeniesienie panelu klimy E46


RAFO

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chce przeniesc panel sterowania klima z miejsca pod radiem w miejsce schowka na okulary.przymierzam sie do zamontowania DVD 2din.i pytanie czy ten panel(gorny) podejdzie w miejsce schowka bez wielkich modow czy mosze kupic panel z wersji E46 ktory byl montowany na nizszym poziomie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prze dewszystkim nie jestem leniem :wink: .szukalem wlasnie w tym dziale i nic nie znalazlem dlatego zalozylem ten temat ,a miedzy czasie przeszukalem wszystkie dzialy i znalazlem :D .dzieki za zainteresowanie tematem. jeszcze jedno najpierw poznajcie czlowieka a potem go oceniajcie.szczerze pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci chętnie odpowiem , będzie pasował bez niczego , będziesz musiał zdemontować z całej dolnej półeczki schowek (da się bo sama tak kiedyś zrobiłam :twisted2: ) i tam będziesz musiał wpasować panel od klimatronica :D Jedynym minusem będzie to iż panel od klimatronica jest w dolnych rogach zaokrąglony i gdy włożysz go w miejsce w schowka będzie widać te małe "braki" w rogach , nowsze półki na klimatronic montowany niżej mają takie wypustki dzięki której pasuje do nich klimatronic bez żadnych niedociągnięć :D Jeśli ci to nie będzie przeszkadzać możesz śmiało montować a jeśli tak to najwyżej dokupisz sobie nowszą półeczkę :twisted2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No krzywo wyszło jak cholera, nie mogles sie bardziej przyłożyć , czy moze wynika to z niedogodnosci i innego kształtu panela /pułki.

Chciałem byc bardziej subtelny :mrgreen: i nie pisać ze kiszke odwaliłś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta półka nie jest dedykowana po panel klimatronica(w dolnej czesci).Jak ktos wspomniał wcześniej to sa dwa rodzaje półek.Moja akurat nie jest przystosowana do przekładek :norty:

 

Oddzieliłeś całkowicie mocowanie schowka na okulary od półki ? Jeśli tak to tego się nie robi , przekładając ten panel niżej (nie mając odpowiedniej półeczki z wypustkami na rogi ) nie niszczymy całkowicie mocowania a przerabiamy go delikatnie . Wtedy climatronic jest nisko usadowiony na dolnej półeczce i wygląda to bardziej przyzwoicie . Co mogę ci doradzić to to abyś obniżył jak najniżej panel od climatronica ponieważ szpara jest zdecydowanie zbyt duża i stąd opinie że "przesadziłeś" że tak się wyrażę .

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.