Skocz do zawartości

E38 kłopoci z radiem


Danek24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Szukałem ale nic nie znalazłem podobnego do mojego kłopotu, który jest błachy i wynika z mojej niewiedzy. Panowie jak w e38 przestawić radio by podczas wciskania guzików (strzałek) w kierownicy radio zmieniało stacje pomiędzy zaprogramowanymi kanałami. Tak do tej pory miałem ale coś przestawiłem, że obecnie jak w kierownicy wcisnę strzałkę to radio zaczyna przeszukiwanie częstotliwości FM, a nie przechodzi pomiędzy zapamiętanymi kanałami. Problem błachy ale mam szczerze z tym kłopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to bym nie zakładałem tego postu. Niestety jak już pisałem coś wcisnąłem i teraz jak w kierownicy wcisnę (krótko) guzik ze strzałką to odrazu radio zaczyna szukanie. Wczesniej przechodziło tylko pomiędzy zaprogramowanymi kanałami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żeby można było zmieniać na kierownicy między stacjami zaprogramowanymi na przyciskach 1-6 należy nacisnąć i przytrzymać przycisk SELECT aż na wyświetlaczu radia pojawi się napis PRES ON albo PRES OFF (w j. angielskim).

PRES ON oznacza zmianę między zaprogramowanymi stacjami 1-6.

PRES OFF wyszukanie następnej stacji (na fali).

Na tej stronce znajdziecie dużo ciekawych informacji oraz instrukcje w formacie .pdf do BMW 740i e38 oraz instrukcję do nawigacji (niestety w języku angielskim).

 

http://www.magnum1.com/BMW-740/740_Pages/740.html

 

Pozdrowionka dla wszystkich fanów e38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było zmieniać na kierownicy między stacjami zaprogramowanymi na przyciskach 1-6 należy nacisnąć i przytrzymać przycisk SELECT aż na wyświetlaczu radia pojawi się napis PRES ON albo PRES OFF (w j. angielskim).

PRES ON oznacza zmianę między zaprogramowanymi stacjami 1-6.

PRES OFF wyszukanie następnej stacji (na fali).

Na tej stronce znajdziecie dużo ciekawych informacji oraz instrukcje w formacie .pdf do BMW 740i e38 oraz instrukcję do nawigacji (niestety w języku angielskim).

 

http://www.magnum1.com/BMW-740/740_Pages/740.html

 

Pozdrowionka dla wszystkich fanów e38

 

wielkie podziękowania za odpowiedz napewno się przyda jak widać nie tylko mi jeszcze raz wielkie :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. w dwóch innych takich samych radyjkach testowałem i działa, a u mnie niestety nie. Prócz tego podczas oglądania tv po wciśnięciu ikonki zegarka powinna wyświetlić się godzina - niestety też i to mi nie działa. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.