Skocz do zawartości

Akumulator


mistrzu_arek

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj na allegro, jest gośc o nicku Felgiaku, sprzedaje orginały do BMW, Audi i VW, po naprawde przyjaznych cenach a porównywalnych z cenami mniej znanych marek w hurtowniach moto.Akumulatory nowe najstarsze to połowa 2008 roku.Sam kupiłem u niego przed wakacjami aku do mojej E-39 a tydzień temu do drugiego auta, Audi A6 i wszystko gra i tańczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ZAP SZNAJDER są w całości polskim opracowaniem produkowanym wyłącznie z polskich podzespołów. Solidna firma od kilkudziesięciu lat produkująca aku.

 

Hmm może i są w całości polską firmą i sprzedają swój pomysł i inowacje, ale jeśli przypatrzyc się icj cennikowi na stronce który jest z 2007 roku to ceny mogą porazic prądem :D to za takie pieniądze pewnie można by kupic w sklepie Varte albo coś innego. Ja u tego chłopa na allegro za aku do mojej e-39 zapłaciłem 450pln a do A6 400pln, zaznaczając iż są to orginały w obu przypadkach.Jeden 98Ah a drugi 95Ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
to też żadna rewelacja, ja za Centre Future dałem w sklepie 450zł. W serwisie gość mi odradził akumulator bo robi go Bosch a to szajs i do tego kosztuje 580zł

 

Śmigam na Boschu juz drugi sezon i zero problemów.

Nie wim dlaczego mówisz, że bosch szajs. :?:

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego,że ten bosch który jest w Polsce robiony jest w Czechach i uwierz mi nie jest to nic dobrego. Kolega ma sklep z częściami i nawet nie chce słyszeć o akumulatorach Bosch bo miał już kupę zwrotów, często te akumulatory nie wytrzymują gwarancji(2 lat)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
dlatego,że ten bosch który jest w Polsce robiony jest w Czechach i uwierz mi nie jest to nic dobrego. Kolega ma sklep z częściami i nawet nie chce słyszeć o akumulatorach Bosch bo miał już kupę zwrotów, często te akumulatory nie wytrzymują gwarancji(2 lat)

 

To mój jest jakis dziwny, bo wytrzymuje juz drugi sezon i ani razu mnie nie zawiódł.

Jak ładowanie i cała elektryka jest ok, to nie powinno byc problemów.

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Centra Futura, już drugą zimę bez żadnych problemów. A ostatnio robie krótkie trasy do 10 km i chodzi jak nóweczka. Polecam.

 

Potwierdzam , Centra Futura daje rade :).

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.