Skocz do zawartości

Road Map Europe UPDATE Professional 09-1 - Posiadam!


MaksymW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóż moja firma zajmuje sie sprzedaża czesci do nowych modeli BMW. Ale to tylko tak na marginesie. Kumpel z serwisu BMW dał mi na 1 dzień do przegrania najnowszą mape Road Map Europe UPDATE Professional 09-1.

 

Mówił, że poprzednia wersja (High czy coś takiego) nie działała w paru modelach, między innymi w E60. Ta działa bezproblemowo nawet w mojej 535d z 2005r. Ta poprzednia nie działała, leciała tylko w X5 E53 mojego wspólnika.

 

I oto pytanie, czy byli by chętni na taką kopie płytki tutaj na forum? Oczywiście mogę zrobić zdjecia że posiadam także oryginał.

 

Kontakt GG: 5414729

Pozdrawiam,


Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otóż moja firma zajmuje sie sprzedaża czesci do nowych modeli BMW. Ale to tylko tak na marginesie. Kumpel z serwisu BMW dał mi na 1 dzień do przegrania najnowszą mape Road Map Europe UPDATE Professional 09-1.

 

Mówił, że poprzednia wersja (High czy coś takiego) nie działała w paru modelach, między innymi w E60. Ta działa bezproblemowo nawet w mojej 535d z 2005r. Ta poprzednia nie działała, leciała tylko w X5 E53 mojego wspólnika.

 

I oto pytanie, czy byli by chętni na taką kopie płytki tutaj na forum? Oczywiście mogę zrobić zdjecia że posiadam także oryginał.

 

Kontakt GG: 5414729

 

Brawo !!!

Ale napisz jeszcze szczerze ile chcesz za taką kopię, gdzie wpłacić pieniądze, fotografię to płyty + Twojej twarzy, dokładny adres... Nic się nie bój, napewno zbijesz fortunę ...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było od razu napisać ze chcesz wrzucić np na Rapida bo napisałes jakbyś miał zamiar sprzedawac to (niestety ale takich jest tu troche)Jak to udostępnisz to napewno wielu forumowiczów z tego skorzysta i będą ci wdzieczni wiec twój czas nie będzie zmarnowanyPzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Daję się tą map wykorzystać w najwiekszych miastach Pilski ale juz poruszać się nia w terenie to nie zalecam bo można nadrobic wielokrotnie odleglości. Okropne braki. Wiele firm naprawdę popracowało nad mapami w Polsce ale NAVITEQ nie jest w ogóle zainteresowany. A może do BMW pasują jakieś inne mamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.