Skocz do zawartości

dorabianie kluczyków


Rekomendowane odpowiedzi

te po 500 w zwyż , ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie "co dalej robić jakbym ewentualnie kupił taki kluczyk na allegro :?: "

 

 

Przyłącze się do pytania.Też mam tylko jeden kluczyk(właśnie taki z diodą) i aż strach sie bać co będzie jak go zgubie :? Czy da radę przeprogramować taki kluczyk kupiony np z allegro bym mógł nim później obsługiwać mój samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade w sobote zamówić kluczyk serwisowy , bo w sumie to tylko na zapas w razie W.

aha i jeszcze taki szczegól techniczny żeby taki kluczyk zamówić w ASO potrzebni są wszyscy włąsciciele samochodu + dow rejestracyjny + dow. osobiste, wpłąca sie z góry 143zł za kluczyk, a przy odbiorze 87zł aktywacja klucza.

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak taki kluczyk da się zaprogramować w aucie, warunkiem jest także posiadanie innego kluczyka którym tylko przekręcisz stacyjkę (czyli taki najzwyczajniejszy) podczas programowania pilota. Cały czas swoj post opieran na moim doświadczeniu z pilotem podczerwieni. Z radiówkami już może nie być tak łatwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat. Mam kluczyk bez immobilizera (chyba - z tego co wiem to w 94 E36 nie miały fabrycznego). Wątpię, żeby istniała taka możliwość, ale się spytam - czy możliwe jest dorobienie kluczyka ze sterowaniem alaramu - tyle, że alarm nie oryginalny, ale dokładany?

 

Gdyby powyższa opcja nie była możliwa, to gdzie najlepiej dorobić kluczyk? Z tego co wiem, to w zwykłych punktach gdzie dorabiają klucze mają brzydkie wzory. W ASO trochę drogo, ale być może na tym skończę - czy oni tam na miejscu dorabiają, czy kupuje się "czyste" klucze i je zanosi do obrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam, może się tutaj podepnę z pytaniem. Kupiłem niedawno BMW i dostałem 2 kluczyki, jak na zdjeciu poniżej. Jest jednak problem, ponieważ kluczykiem nr 1 mogę tylko otworzyć drzwi/klapę bagażnika wciskając przycisk lub przekręcając zamek a kluczykiem nr 2 mogę tylko odpalić samochód. Czy jest to normalne w każdym BMW czy tylko u mnie?

 

http://www.image-load.eu/out.php/t123070_kl3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Panowie mam takie pytanie, po przeczytaniu tego tematu zadzwoniłem do BMW w Warszawie i serwisant powiedział mi że owszem mogę zamówić kluczyk zapasowy z immo i bez pilota, koszt 180zł jest jednak jeden haczyk. Ten kluczyk ma PLASTIKOWY rdzeń, a więc można nim odpalić auto max kilka razy. Czy Wasze doświadczenia są takie same ? Znacie jakiś pkt. w wawie gdzie można dorobić sam kluczyk do e36 zle z immo tak żeby odpalić auto ? tutaj zarzyczyli sobie www.kluczyk.com.pl/ 300zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam, może się tutaj podepnę z pytaniem. Kupiłem niedawno BMW i dostałem 2 kluczyki, jak na zdjeciu poniżej. Jest jednak problem, ponieważ kluczykiem nr 1 mogę tylko otworzyć drzwi/klapę bagażnika wciskając przycisk lub przekręcając zamek a kluczykiem nr 2 mogę tylko odpalić samochód. Czy jest to normalne w każdym BMW czy tylko u mnie?

 

http://www.image-load.eu/out.php/t123070_kl3.JPG

 

Wszystkimi kluczykami powinny działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie mam takie pytanie, po przeczytaniu tego tematu zadzwoniłem do BMW w Warszawie i serwisant powiedział mi że owszem mogę zamówić kluczyk zapasowy z immo i bez pilota, koszt 180zł jest jednak jeden haczyk. Ten kluczyk ma PLASTIKOWY rdzeń, a więc można nim odpalić auto max kilka razy. Czy Wasze doświadczenia są takie same ? Znacie jakiś pkt. w wawie gdzie można dorobić sam kluczyk do e36 zle z immo tak żeby odpalić auto ? tutaj zarzyczyli sobie http://www.kluczyk.com.pl/ 300zł

 

Spróbuj zadzwonić do innego ASO bo są kluczyki metalowe bez pilota o numerze OEM 51 21 8 205 310 tzw. Valet/service key (kluczyk serwisowy kodowany GRAU), np. w ASO Sikora jest dostępny za 175 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i faktycznie !

Guzior2 serdeczne dzięki za radę :) miałeś rację :)

Zadzwoniłem do bmw-bawariamotors.pl i okazało się że w tej samej cenie (185zł) są dwa różne kluczyki :

1. Plastikowy

2. Z metalowym "Bolcem"

Będę więc musiał ich odwiedzić :)

Jeszcze raz dzikuję za radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Mam takie pytanie. Mianowicie w starym kluczyku jest coś uszkodzone na płytce. Kluczyk do momentu kiedy nie wymieniałem akumulatorka można było nim odpalać auto a nie działał pilot. Czasami po mocnym wciśnięciu reagował. Po założeniu nowego akumulatorka nie da się go zakodować. Elektryk sprawdził mi go ale nie podjął się naprawy. Akumulator jest sprawny a po założeniu spada napięcie. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.