Skocz do zawartości

Klimatronik - szybkie pytanie


Nighstalker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis podczas testu bryki do kupienia przestal dzialac nawiew. Tak po prostu przestal reagowac na + i -. Tzn na wyswietlaczu kresek przybywalo i ubywalo zgodnie z naciskaniem + i - ale dmuchawa na to ni chu chu. Maja i tak to naprawic zanim ja kupie ale pytanie jest takie czy to czesta sprawa w e39. Czy to moze byc jez czy tylko jakis bezpiecznik? Troche glupio sie czlowiek czuje jak ma kupic auto a tu juz cos padlo na dzien dobry.

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis podczas testu bryki do kupienia przestal dzialac nawiew. Tak po prostu przestal reagowac na + i -. Tzn na wyswietlaczu kresek przybywalo i ubywalo zgodnie z naciskaniem + i - ale dmuchawa na to ni chu chu. Maja i tak to naprawic zanim ja kupie ale pytanie jest takie czy to czesta sprawa w e39. Czy to moze byc jez czy tylko jakis bezpiecznik? Troche glupio sie czlowiek czuje jak ma kupic auto a tu juz cos padlo na dzien dobry.

 

odpowiedz juz masz jez jest czesciowo odpowiedzialny za prace nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie by?o to samo. Jak juz˙ wymienili jez˙a wszystko wróci?o do normy. To dosyc´ cze˛sty przypadek w e39.

 

Pozdrawiam

 

Dzieki za rzeczowosc. Kolega widze troche po sasiedzku i na dodatek kolor taki sam jak moja przyszla :)

Pozdro z Douglas

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O prosze jaka niespodzianka A kolega z którego Douglas?

Bo jak z tego spod Glasgow to tylko pó? godziny drogi

 

A kolor bardzo pasuje do Buni "

 

Ja akurat nie z tego tylko przez morze trzeba by sie przeprawiac :?

Macie tam chociaz troche sniegu ? U nas niestety nic, choc moze to i lepiej bo przy umiejetnosciach "jezdzieckich" localsow to byloby straszne zagrozenie dla mojej Beatki.

Przepraszam Modow za offtopic.

W kazdym razie jez wymieniony i nawiew dziala.

Pozdrawiam :mrgreen:

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.