Skocz do zawartości

Padł bieg wsteczny po stłóczce


Gabriel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Założyłęm już taki temat, ale chyba w złym dziala i brak odzewu wiec pozwoliłem sobie go tu przenieść.

 

Witam!

Samochód to BMW E38 728iA

 

Nie wiem czy to mozliwe, ale stojac sobie na ulicy zaczołem powoli cofać, nagle walnoł we mnie samochód, facet wpadł w poślizg i spanikował. Uszodzony został delikatnie zderzak, a samochód przestał jeździć w tył. Czy jak na biegu wstecznym pojechałem 2 metry do przodu mogło coś paść w skrzyni? Pytam bo ubezpieczyciel nie chce mi tego uznać, twierdzi, że to niemozliwe i chce zapłącić tylko za zderzak.

 

W trakcie wyszło, że do przodu też przestał jeździć na 3cim biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ubezpieczyciel chyba jest nie sprawny umysłowo zeby nie powiedziec ułomny. sila przeciw sile.Akcja reakcja. moglo sie normalnie cos zerwac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ubezpieczyciel chyba jest nie sprawny umysłowo zeby nie powiedziec ułomny. sila przeciw sile.Akcja reakcja. moglo sie normalnie cos zerwac

 

 

oczywista ze mogło śie coś w skrzyni uszkodzić ja bym tej sprawy tak niezostawiał,ale z drugiej strony moze byc ćieżko z uwzglednieniem tego dlatego tylko rzeczoznawca moze pomóc i zrób to wmiare szybko

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry rzeczoznawca i stań z nim na głowie aby Ci naprawili skrzynie na koszt kolesia zarobisz kupe kasy na tym ;] bo koszt naprawy jest bagatelny. Szkoda że to potrwa bo coś czuje że bez sądu się nie obędzie tym bardziej jak jest to PZU lub MTU lub inny z mniej przyjemnych ubezpieczających znanych z takich utrudnień dla kierowców.

 

Walcz bo walczysz o ok 7000 zł i stawiaj na swoim że skrzynie jak się naprawia to całą, nie częściowo(!!!) bo siądzie szybciej niż ja naprawią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tak mial w 525iA e34 z 94 roku - ruszal ze swiatel a w tyl mu babka zaparkowala - w sumie nie jakos starsznie mocno , ale zderzak sie zlamal ... i ze skrzynia zaczely sie klopoty z jazda do przodu - co jakis czas przeciagala biegi , zle czasem redukowala - a wczesniej bylo idealnie , bo sam tym samochodem jakis czas jezdzielm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie było zadnej e38 i zadnej stłuczki, z reszta kolega Gabriel juz tez sie nie udziela na forum. Jakos nie pochaliwl sie rozwiazaniem sporu z ubezpieczycielem- dlaczego, bo sytuacja nie miala miejsca

 

Prosze poczytac linki i sprawdzic gdzie jest prawda a gdzie ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.