Skocz do zawartości

M57 Trzęsie,szarpie całym autem


tomasz530d

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie,podczas hamowania do świateł,przed skrzyżowaniem w końcowej fazie hamowania autem nieznacznie wibruje.Jak już się zatrzymam objawy się nasilają,nastepnie auto rusza plynnie i nie dzieje się nic w trakcie jazdy. Nie dzieje się to za każdym razem. Czy to wina ASB?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to razem bedziemy szukac skrzyni. U mnie bylo tak samo.

 

pozdrawiam

Było i co dalej.......?rozwiń temat..

To napewno nie kwestia tarcz hamulcowych to inny rodzaj wibracji,obawiam sie że coś własnie ze skrzynią..tylko co?? jest opcja ją uratować,problem nie wystepuje zawsze,raz na jakiś czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie u mnie skrzynia pracuje wlasnie tak jak u ciebie. Jest chyba w trybie serwisowym, pracuje tylko na 2 i 3 biegu. Bylem w serwisie na komputerze i komp nie pokazal zadnych bledow skrzyni.

Moja skrzynka ładnie i płynnie zmienia biegi i redukuje,rozważam możliwość padnięcia którejś poduszki pod skrzynią lub pod silnikiem tylko nie wiem jakie są objawy gdy "pójdzie" taka poduszka bo u mnie nie zawsze szarpie autkiem przy hamowaniu.Jezeli twoja działa w trybie awaryjnym powinien ci komputer wyświetlic komunikat Getriebe programm,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze powinno wyswietlic komuniat "Getriebeprogramm"

tylko ze poginely mi pixele i nic nie widac.

U mojego znajomego wyly poduszki pod skrzynia do wymiany i objawialo sie to tym ze jak jechales z wcisnietym gazem i nagle pusciles pedal to zawsze szarpnelo.

 

Pozdrawiam

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.