Skocz do zawartości

spryskiwacze


Dawca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was takie pytanie ostatnio zamarzły mi spryskiwacze i likwidując ten problem napotkałem sie na dziwną rzecz za spryskiwaczami wystającymi z maski są takie plastik może to jakieś pompki, łączące wąż z spryskiwaczem i w obu plastikach są dziurki z których pod wpływem włączenia spryskiwaczy leci płyn od spryskiwaczy tylko że on nie leci na szybę tylko na wewnętrzną część maski pod wygłuszenie. Czy mogę po prostu to wywalić czy ma to czemuś służyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam schemat wymienilem juz spryskiwacze w masce i w jednym jak bylo tak jest to samo leci pood spodem maski i polowa plynu w piz*du idzie sie je*bac i zaraz sie za to zabieram chce zlikwidowac te dziadostweo jak twierdzicie zawor zwrotny i pozniej napisze jaki to da efekt bo jak nie da to pedze na szrot do znajomego z innej bejcy wyciagne ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polowa plynu w piz*du idzie sie je*bac i zaraz sie za to

 

Szczaw89, dostajesz ostrzezenie za uzywanie wulgaryzmow na forum.

Zapoznaj sie z regulaminem forum (w szczegolnosci z punktem 4).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bedzie mi niczego bronil i mozecie mnie nawet calkiem zablokowac łaske tez robicie no na prawde wbijam w was juz nikomu nie pomagam w niczym

 

Nasz klient, nasz pan :twisted: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.