Skocz do zawartości

Co to za przełącznik?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Może to trochę głupie pytania, ale nie mam pojęcia do czego służy taki mały przełącznik pod dźwignią hamulca ręcznego... Wie ktoś?

Opublikowano

może poprzedni właściciel miał jakiegoś ciekawego pomysła i sam zamontował niewiadomo do czego??

Podeślij fote jak możesz.

Widziałem dużo E36 ale rzadnego przycisku nie było

A ręczny masz w osłonie(we worku) może to przycisk do sygnalizacji na desce zaciągniętego hamulca??

wiem, głupie podpowiedzi ale różne pomysły różni ludzie mają :doh:

Opublikowano
Alarm jaki :?: :idea:
Opublikowano
Witam Wszystkich.

Może to trochę głupie pytania, ale nie mam pojęcia do czego służy taki mały przełącznik pod dźwignią hamulca ręcznego... Wie ktoś?

Moze to NOS :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Nie jest to na pewno NOS, a szkoda. Poza tym wygląda jak fabryczne. Nie mam możliwości wstawienia zdjęcia... W każdym bądź razie nie zauważyłem aby się coś działo po przełączeniu tymże guziczkiem...
Opublikowano
Witam Wszystkich.

Może to trochę głupie pytania, ale nie mam pojęcia do czego służy taki mały przełącznik pod dźwignią hamulca ręcznego... Wie ktoś?

 

a moze to jest przycisk do samodestrukcji :twisted2:

a tak na powaznie to moze to jest "czujnik" zaciagnietego hamulca

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Opublikowano

A moze tak jak w mini cooper S przycisk do kontroli cisnienia w kolach? :D

Nie pytajcie mnie tylko jak to dziala bo nie mam pojecia :D

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Opublikowano

ja w tym miejscu mam przycisk do odpalania tylnego silnika

przedni pali na kluczyk

:mrgreen:

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Opublikowano

a tak na powaznie to moze to jest "czujnik" zaciagnietego hamulca

raczej to bedzie to, a jak go naciskasz to nie gasnie nic na desce :?:

Opublikowano
....katapulta....

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Opublikowano
mysle ze bez zdjecia to mu nikt nic sensownego nie napisze
POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Opublikowano

Witam

Ja ma jakis wylacznik w schowku/pokretlo/

.czy to do oswietlenia schowka ?Wtej chwili chyba jest spalona zarowkai nie wiem.

pozdrawiam

Opublikowano
to moze tak przy okazji ktos mi podpowie do czego jest gniazdo ( prostokat z dwoma bolcami ) w schowku w e36 ?
Opublikowano
miedzy innymi do fajowskiej latarki BMW :)
Opublikowano
czyli jest to gniazdo na 12 V ?
Opublikowano
Rewelka :D a ja kombinowalem ze niby jakies wejscie do komputera diagnostycznego :oops: ojoj :duh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.