Skocz do zawartości

325 USA czy da się zmienic MPG na L/100km ??


bmw32xi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Autko z USA 325xi (2003) no i wskazania komputera oczywiście w MPG i średnia prędkość w milach. Czy da się to zmienić na nasze l/100km. Aha i ostatnio również odkryłem ograniczenie prędkości max do 210:( czy to też da się jakoś usunąć.

Jest jeszcze jeden szkopuł postojowki w kierunkach - ale to akurat mi się podoba:PP

Pozdrawiam

No i udanej zabawy sylwestrowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie wiem jakie jest menu BC w E46 bo nie miałem z nim styczności ale w mojej e90 można zmienić wszystkie wskazania z poziomu BC. Jeśli nie masz tego w BC to tak samo jak wskazania i postojówki w kierunkach bez problemu zmieni ci jakiś magik po podłączeniu się pod kompa i proponuję to zrobić bo od razu stracisz dowód jak cię patrol z daleka namierzy i cie z nudów zatrzyma, żeby ci zabrać dowód. W Wawie znam już kilka takich przypadków. To, że przeglądu nie przejdzie to nie ma wątpliwości.

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BC da się zmienić skale Fahrenheit na Celsius ale to na tyle nic innego nie zmienia się na standard Europejski czy też Kanadyjski. Czyli zostało tylko szukać jakiegoś magika z komputerem co mi to przeprogramuje. Aha a co z ograniczeniem prędkości do 210 czy ktoś to kiedyś zdejmował no i czy się w ogóle to da zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem z tym ograniczenie trochę. Oddałem do serwisu w łomiankach postało kilka dni i powiedzieli że powinno być ok, ale to zwykły serwis bez hamowni więc nie mogli sprawdzić. Okazało się, że nie pomogło kasę zwrócili bez problemu i to były jakieś grosze. Kilka miesięcy później byłem na serwisie w tym zakładzie i powiedzieli, że teraz już wiedzą jak to się powinno robić, ale ja już na oponkach do vmax 210 jeżdżę i przestało mi na tym zależeć.

Dzwoniłem też do jetronica chyba, powiedzieli że zrobią za 1,5 tys. podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.