Skocz do zawartości

Żywotność 320D 136HP


arturro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaki jest waszym zdanie optymalny przebieg dla tego modelu??

Czy 300 tys to dużo czy mało.

 

Jesli nie masz auta od nowosci to pytanie jest calkowicie bezsensowne.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz auta od nowosci to pytanie jest calkowicie bezsensowne.

 

 

mając nawet od nowości auto należy zdawać sobie sprawę że nadejdzie jego kres i z stąd to pytanie

 

 

Innaczej,

 

jak ktos ci moze odpowiedziec kiedy nadjedzie kres, skoro nikt na forum nie jest magikiem i nie wie jak silnik byl traktowany, jaki olej lany, czy wogle byl olej zmieniany sensownie.... naprwde jest tak sporo czynnikow, chocby moze byc wada materialowa w jakiejs czesci silnika, ze jeden zrobi pol miliona i silnik bedzie dalej super chodzil, inny zrobi 100 tys i bedzie szukal nowego.

Nie zdajesz sobie sprawy ze na to pytanie nie da sie zabardzo odpowiedziec.

 

Wejdz na niemieckie strony z ogloszeniami i poszukaj jakie przebiegi robia jesli chcesz tak bardzo wiedziec, choc tak jak mowiem, dla mnie takie strzelanie z przebiegiem jaki wytrzyma silnik jest dziwne.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega osd ma rację.

 

W poprzedniej mojej pracy ja i kolega dostaliśmy dwa nowe Traffic'ki z silnikami 1.9 dCi z salonu. Ja swoim do 5 tys. km nie przekraczałem 110 nawet a o kręceniu pow. 3 tys nie było mowy. Kolega się pukał w głowę i mnie wyprzedzał :) Tylko później u niego oliwę wciągał silnik i bardziej klekotał. Ja zawsze pilnowałem aby na zimnym nie butować itd.

on miał to gdzieś. Jak przekroczyły po 100tys km (obydwa tylko przez nas jeżdżone) to miedzy moim a jego to różnica była duża.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej e46 136PS teraz 260 tkm i jak narazie zadnych problemow. Kupilem ja gdy miala 100 tkm. Jedynym problemem byla nierownomierna moc przy przyspieszaniu wzgledem obrotow ale okazalo sie ze to wina komputera, dodam tylko ze nie mam 136KM tylko 166 a to takze skraca zywotnosc silnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.