Skocz do zawartości

320d wymieniłem termostat i nadal zimno.


sinus

Rekomendowane odpowiedzi

Złodzieje jedne. Dzwoniłem do BMW do Krakowa oryginał 115 zł. Ma mi wysłać w poniedziałek. Wielkie dzięki osd.

 

I bardzo dobrze :cool2:

 

Widze ze do ASO masz daleko, ale jak kupujesz czesci, to po sprawdzeniu ceny w sklepie, zadzown do ASO, czasem roznice to 10 - 15 % ceny , a czasem jak sam widzisz ASO ma taniej :) wtedy sie nie zastanawiaj tylko zamawiaj czesci z serwisu.

 

Pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem miałem wczoraj byłem w Łodzi w serwisie i kupiłem dwa termostaty nowy płyn.Dzisiaj zabrałem się do pracy dwie i pół godziny i wymieniłem termostaty odpowietrzyłem i w drogę ,jak wcześniej nigdy wskazówka nie dochodziła do pionu to teraz bez problemu dogrzewa się moment.

Po wymontowaniu termostatów na 99% był zepsuty agr taki jakiś rozklekotany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mój właśnie też jest rozklekotany ale to na maxxxa wszystko co jest możliwe to sie rusza. Masssssakra

 

Tak między czasie czekając na nowy termostat mam takie pytanie.

Otóż nie zamykają mi się żaluzje co są przed silnikiem. Mam zepsuty ten "siłowniczek" przypuszczam że po prostu membrana się rozleciała bo łapie lewe powietrze. Z tond moje pytanie czy da się wymienić ten sam siłowniczek czy trzeba kupować całość?

Całość to chyba dużo kosztuje?

Na razie to wziąłem i zablokowałem te żaluzje czyli są na stałe zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.