Skocz do zawartości

zbieżność kół


ggrzee

Rekomendowane odpowiedzi

może też chciałem "coś" podkreślić pisząc z małej :?: . sorry, ale jak się robi, żeby była duża literka :oops: :?:

tak poza tym, to jednak jest różnica między "pisaniem z małej" a pisaniem np. "bierznik" :mad2: i tak byłem delikatny - jeszcze kilka błędów w Twoim zdaniu by się znalazło. nie pouczam - zwracam delikatnie uwagę, może komuś przyda się w przyszłości prawidłowa pisownia kilku wyrazów :twisted2:

Na marginesie. rozumię, że można z małej po kropce (lenistwo), można literę przestawić w wyrazie, lub coś uciąć itp. no ale jak się nie wie jak pisać poprawnie ortograficznie, to albo nie używać wyrazu albo słownik w rękę.... trochę dbałości o język polski..

 

Pisanie z wielkiej litery to podstawa naszego języka , więc na temat dbałości się nie wypowiadaj.

Przeczytaj sobie lepiej swoje starsze posty, jak Ci podkreśla na czerwono to też nie chce się poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy czy zna ktoś parametry zbieżności (jakie wartości muszą być) kół osi przedniej i tylnej dla e46 320d? Dalej walczę i szukam przyczyn opisywanego w innym poście wycia dochodzacego najprawdopodobniej z kół. Po prostu nie wierzę, że aż tak dokazywałyby zimówki. Łożyska i dyfer z wałem są ok.

 

Tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=50504&postdays=0&postorder=asc&start=165 masz parametry zbieżności. Jak coś to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.