Skocz do zawartości

Jakie swiece do E36 318IS M42 z 96'?


ArturGrantham

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz.A orientujesz sie ktore sa lepsze z jedna,diwema czy czterema elektrodami?Bo mi sie wydaje ze z jedna to za malo a cztery to chyba za duzo jak na taki maly silnik.

 

 

To nie chodzi że mały silnik bo masz 140KM jak to is hehe :mrgreen: a Ja założyłem na 3 elektrody koleś mówił że jak się ma gaz to lepiej spalają nie wiem jaka jest w tym prawda :!: pozdrawiam to napisz jaki dokonałeś zakup :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem nie raz to przy gazie zakłada się przeważnie jedno elektrodowe bo to one lepiej z LPG współpracują-a co do marki to NGK.

A tak ogólnie to chyba świece według katalogu dobierać jakiegoś, choć wiem że w katalogach są cyrki niekiedy-sam się przekonałem na kilku elementach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego "ufo000000" ale koleś w sklepie mi tak doradził ale ja i tak bede je zmieniał bo dziwnie mi silnik na nich pracuje nie jak wczesniej :cry2: ale zakupie też NGK na te z jedną elejtrodą,ale dzieki za info pozdrawiam :!: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego "ufo000000" ale koleś w sklepie mi tak doradził ale ja i tak bede je zmieniał bo dziwnie mi silnik na nich pracuje nie jak wczesniej :cry2: ale zakupie też NGK na te z jedną elejtrodą,ale dzieki za info pozdrawiam :!: :wink:

 

O świeczkach trochę tematów jest na forum to możesz jeszcze poczytać przed kupnem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javascript:emoticon(':mrgreen:')Wymienilem swieca na Bosch FR78X Z czterema elektrodami i musze przyznac ze jest poprawa w pracy silnika,jest plynniejsza,na wolnych obrotach nic nie szarpie i nie faluje.Swiece kupilem na E-bayu.Koszt za 4 swiece 48 zl z przesylka.Gdyby Ktos chcial to wkleic w wyszukiwarke E-BAY ten link BMW E36 316 318 1991-2000 BOSCH SUPER 4 SPARK PLUGS SET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.