Skocz do zawartości

Pomaranczowa kontrolka hamulców


WIDDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie jakis czas temu zapalila mi sie kontrolka pomaranczowe kolko z kreskami ( wedlug mnie to czujnik klockow) ale sa w miare nowe nie mogly sie skonczyc pali sie przez jakies dwa dni i potem znowu gasnie i potem za jakis czas to samo .

Jesli ktos wie co to dokladnie jest prosze o pomoc

BMW e39 530d 99rok

Dzieki z gory pozdrawiam

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowy kolor sygnalizuje jakies niedomaganie ukladu czyli np. klocki lub za niski poziom plynu hamulcowego, a czerwony to hamulec reczny. Pomaranczowy zapala sie na chwile bo to chyba taki szybki test, przeglad ukladu i jesli zaraz zmienia sie na czerwony a po spuszczenia recznego gasnie to wszystko jest ok. Tak mi sie wydaje, jak sie myle to niech mnie ktos poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowy kolor sygnalizuje jakies niedomaganie ukladu czyli np. klocki lub za niski poziom plynu hamulcowego, a czerwony to hamulec reczny. Pomaranczowy zapala sie na chwile bo to chyba taki szybki test, przeglad ukladu i jesli zaraz zmienia sie na czerwony a po spuszczenia recznego gasnie to wszystko jest ok. Tak mi sie wydaje, jak sie myle to niech mnie ktos poprawi

 

nie wydaje mi sie. ta sama kontrolka świeci na pomaranczowo i czerwono. hamulec ręczy jest sygnalizowany na czerwono ale to jest kontrolka obok. sprawdzałem w instrukcji obsługi i jest tam napisane ze pomaranczowa moze syngalizowac niski poziom płynu badz kończące sie wykładziny klocka. ale co oznacza czerwona ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.