Skocz do zawartości

niebieskie sprezyny


chemik666

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.jaka maja specyfikacje?jeszcze ich nie wdizalem bo dalem do wymiany ale mechanik mi tak powiedzial ze to jakies sportowe!chce je sprzedac ale nic o nich niewiem.niewiem nawet czy byly od razu czy ktos je sobie zmienil.pomozcie
Czuc respekt do Bmw nawet gdy je masz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem wam ze wyglada zaj...!i tylko wyglada. na wszystko musialem uwazac itp.na kraweznik w zyciu nia nie probowalem nawet wjezdzac!na garbach prawie zawislem nie raz:P odbieram samochod w sobote i zobacze jaka jest roznica!jak rozmawialem przez tel z mechaniorem to mowi ze wymienil najpierw 1 bok i stala bardzo krzywo:P wiec roznica musi byc spora!
Czuc respekt do Bmw nawet gdy je masz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kolor sprężyn mamy identyczny to jeszcze nic nie znaczy.

 

Ja raczej o nic nie zaczepiam (oprócz jednego garba który jest za wysoki), jedynie ale to jest trochę twarda.

 

Jak na razie nie zmieniam, trzyma się drogi jak głupia i to mi się bardzo podoba.

 

http://images49.fotosik.pl/14/4af6dc07729326d3m.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/14/d0bfd8928cb71cf8m.jpg

 

http://images39.fotosik.pl/14/a76b8a10a3f04823m.jpg

 

Twoja siedzi niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak zjechałem moim do Polski to dopiero się zorientowałem, że jeżdżę podwoziem po drogach. Pierwsza inwestycja to wymiana amortyzatorów i sprężyn na takie jak Polska pozwala. Szkoda mi było samochodu. Zanim zmieniłem zawieszenie to widziałem, że protektor opon chował się za błotnikiem. Nie dało się jaździć.
Szulman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kolor sprezyn nic nie oznacza, kazdy producent maluje inaczej, nie ma czegos takiego ze czerwone twardsze od zoltych itp.

Mam samochod obnizony na H&R 40/35 i sa one czarne, moim zdaniem jest to optymalne obnizenie na polskie drogi, nizej bym sie bal.

U mnie wyglada to podobnie jak u kolegi Comret'a

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ja mam H&R czerwone ...ale nie pamietam numerow z tego musze zobaczyc jeszcze raz. i jest nisko przy 16" kolach a szerokosc 9 cali i jakie bym opony nie zakladal to mi obciera o nadkole.

 

i nie wiem czy wyrzucic te felgi i kupic inne czy zawieszenie wyrzucic (amortyzatory firmy koni) bo jest niski ale to maly problem problem tylko ten ze obciera .... moje pytanie jest takie jakie sa czy wogole sa sprezyny sztywne i nie obnizajace (zeby nie dobijalo tak do felgi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zolte amory i niebieskie sprezyny 60/40 i jakos jezdze, czasem przychacze ale za to na rownej drodze ide jak po szynach.

 

moim zdaniem obnizajace sprezyny z seryjnymi amorami to glowna przyczyna chaczenia- auto sie na miekkich amorach mocniej buja

(ja tam mialem jak zalozylem nieb. sprezyny, a amory seryjne wytrzymaly na nich 2 dni) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.