Skocz do zawartości

Spalanie 3.0i


EULEM

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie!

Właśnie sprzedałem Jeep Grand Cherokee i zastanawiam się nad kolejnym autem. Biorę także pod uwagę X5 z 3.000 silnikiem benzynowy. Proszę podzielcie się opinią dot. spalania oraz innymi cennymi uwagami. Do BMW mnie nie przekonujcie, bo 2'gim moim autem jest E39.

Dzięki i pozdrawiam

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Eulem,

 

Rozważ X5 z 3.0d - to zdecydowanie lepszy wybór. Dynamika bez kompleksów do Grand Ch, spożycie smiesznie małe i mechnicznie - nie do zajechania.

 

A wynik 3.0 benzynka jest tu: http://www.autocentrum.pl/?FF=307&makeid=2&modelid=1400&genid=1717705780&bid=1095&filtr=1&engineid=6068&yearfrom=2000&yearto=2006&trybopinii=1

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki wielkie. Od jutra zaczynam poszukiwania i już na 9'tą mam 3.0 d do obejrzenia... dalej zobaczymy. Raz jeszcze dzięki!

 

Dobry wybór też chciałem X5 3.0i ale po sprawdzeniu ile połyka mam 3.0d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No to zamykam wątek... pojeździłem X5 3.0d 2006 Sport Paket i... kupiłem VW Touarega 3.0 TDI. Cóż z BMW zostaje mi E39.

Panowie dziękuję za rady i pozdrawiam.

 

Jak mogłeś takie szkaradztwo.... :twisted2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś takie szkaradztwo.... :

 

i do tego ten "cygański" wystrój wnętrza... Znajomy wmontował w to jeszcze kolorowy czujnik cofania i dodatkowy GPS, (bo te VW ma niestety słabowite). Jak marsjanie kiedys wylądują, pomylą tego Tuarega z własnym pojazdem, tyle kolorowych światełek, każdemu może się pomerdać... :)

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Jeżdzę e53 3.0 i w automacie od niedawna ale zrobiłem juz dwie trasy Polska Anglia i bez ścigania sie z prędkością rzędu 135 km/h zmiescilem sie w dyszce za to na mieście w Londyńskich korkach wyszło mi powyżej 17 , reasumujac apetyt jest :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też się rozglądam za 3,0 w benie i też niedawno sprzedałem Jeepa Grand Cherokee :D

 

Jest ktoś w okolicach Stargardu szczecińskiego kto miałby E53 z takim lub innym dla porównania silnikiem? - Pogadać tez chciałem.

Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
3.0i 231KM automat

Spalanie miasto 15-17( wszystko zależy od stylu jazdy) może nawet więcej :D

trasa 11-13 (normalna jazda)

 

 

4.4i średnie spalanie na kompie- miasteczko plus szosa 15l/100

Wiek nie gra roli ,ważny jest stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.