Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

oj nie zgodze się z Tobą...

kupiłem auto od pierwszego właściciela w POlsce- wszystkie papiery na to wskazują, człowiek je sprowadził 3 lata temu...

wiesz i chyba nie masz racj z m pakietem do Z3 - jest coś takiego i to nawet jest zapisane w VInie tego samochodu......no m pakiet to się może dużę słowo- ale ma od nowości takie wyposażenie jakie jest w nim faktycznie do dziś z podwoziem sportowym, szperą w wyposażeniu chrome line z pałąkami nawet głośniki sa jak w VIN harmona.....i co najważniejsze są wszystkie poduszki - to potwierdził mi serwis BMW na papierze...

masz strasznie negatywne podejście do tematu....

czemu twierdzisz że nie ma go moja zetka? skoro jej nie widziałeś?

chyba mówimy o dwóch różnych samochodach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, ale jest powypadkowa. Jedź, obejrzyj, zabierz do innego dealera żeby obejrzał i jak jest ok to kupuj.

W Inchape jak zawsze będą wciskali ze wszystko jest ok, więc im wieżyc nie należy.

 

Do dealera BMW zeby obejrzal ?? :lol: Chyba zartujesz :lol: . Nie slyszalem o ASO BMW z ktorego uslug ludzie byliby naprawde zadowoleni. O wlasnych doswiadczeniach z serwisem z ASO Bmw Fus nie bede pisal bo szkoda klawiatury - powiem krotko dno i metr mulu. Wg mnie pracownicy-mechanicy tam pracujacy to najwieksze lesery i tumany wsrod mechanikow. Owszem zdarzaja sie wyjatki od tej reguly - ale to jak zawsze.

jest dobry serwis BMW w POznaniu na ulicy strzeszyńskiej- gość jest extra i do tematu mojej Z3- on również ja oglądał i powiedział że jest ok i nie ma jakichś śladów mocnej masakry - a przynajmniej konstrukcja na to nie wskazuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie zgodze się z Tobą...

kupiłem auto od pierwszego właściciela w POlsce- wszystkie papiery na to wskazują, człowiek je sprowadził 3 lata temu...

wiesz i chyba nie masz racj z m pakietem do Z3 - jest coś takiego i to nawet jest zapisane w VInie tego samochodu......no m pakiet to się może dużę słowo- ale ma od nowości takie wyposażenie jakie jest w nim faktycznie do dziś z podwoziem sportowym, szperą w wyposażeniu chrome line z pałąkami nawet głośniki sa jak w VIN harmona.....i co najważniejsze są wszystkie poduszki - to potwierdził mi serwis BMW na papierze...

masz strasznie negatywne podejście do tematu....

czemu twierdzisz że nie ma go moja zetka? skoro jej nie widziałeś?

chyba mówimy o dwóch różnych samochodach......

 

Wez mnie nie rozsmieszaj juz z tym M-Pakietem -NIE BYL NIGDY DOSTEPNY M-PAKIET DO Z3- sam nie masz racji a probujesz sie bronic i cos udowadniac :lol: .

 

Moja tez miala takie wyposazenie jak bylo w VINie gdy ja kupilem. No i co z tego ? Wiekszosc aut tak w tym dziale forum tak ma.

 

Nie mowimy o 2 roznych samochodach. Wiem ktora Z3 kupiles bo przeciez sie chwaliles na forum. Z3 3.0 Swarzedz, sprzedajacy allegro nick cyrex1 :

 

http://www.allegro.pl/item1000186443_okazja_bmw_z3_3_0i_231km.html

 

Wygladala tak po sprowadzeniu, przynajmniej podobno wlasciciel tak twierdzil :

 

http://img97.imageshack.us/img97/70/dscf3506.jpg

 

I nie mam "strasznie negatywnego podejscia do tematu", po prostu patrze na to wszystko realnie ;) .

 

I NIE TWIERDZE ZE TWOJA Z JEST ZŁA/LEPIONA/OGOLNIE FEEE - twierdze tylko ze nie ma M-pakietu i jak ktos pisze ze ma M-Pakiet w Z3 to zalatuje mi to allegrowymi handlarzami .

 

Ale nie martw sie , za bardzo dobra kase ja kupiles, jesli bylo do roboty tylko to co napisales .

 

pozdro

Edytowane przez piotres
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrkowi nie chodziło o to że Twoja zetka była mocno bita ale o sam fakt że była. Tak jak ktoś już kiedyś pisał, to że jaśki nie wyleciały o niczym nie swiadczy, tyle co było zetek na allegro przodem bitych i kazda miala poduszki na miejscu a więc musial by się ktoś mocno postarać żeby wyskoczyły :mrgreen:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrkowi nie chodziło o to że Twoja zetka była mocno bita ale o sam fakt że była. Tak jak ktoś już kiedyś pisał, to że jaśki nie wyleciały o niczym nie swiadczy, tyle co było zetek na allegro przodem bitych i kazda miala poduszki na miejscu a więc musial by się ktoś mocno postarać żeby wyskoczyły :mrgreen:

 

Juz nie raz sie zastanawialem gdzie BMW musi dostac zeby jaski wyplulo. Bo czasami sie widzi juz naprawde niezle masakry a poduszki wciaz grzecznie schowane. Rzeklbym ze wystrzelone airbagi czolowe w powypadkowym BMW ery E36/E46 to zadkosc.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie, ale jest powypadkowa. Jedź, obejrzyj, zabierz do innego dealera żeby obejrzał i jak jest ok to kupuj.

W Inchape jak zawsze będą wciskali ze wszystko jest ok, więc im wieżyc nie należy.

 

Do dealera BMW zeby obejrzal ?? :lol: Chyba zartujesz :lol: . Nie slyszalem o ASO BMW z ktorego uslug ludzie byliby naprawde zadowoleni. O wlasnych doswiadczeniach z serwisem z ASO Bmw Fus nie bede pisal bo szkoda klawiatury - powiem krotko dno i metr mulu. Wg mnie pracownicy-mechanicy tam pracujacy to najwieksze lesery i tumany wsrod mechanikow. Owszem zdarzaja sie wyjatki od tej reguly - ale to jak zawsze.

 

Popieram. Kiedyś w jednym z poznanskich serwisów zapytałem o poradę na temat mojego m52, to "mistrz serwisu" nie miał pojęcia o jakim silniku mówię, a już o logice działania układu wtryskowego nie wspomnę...

Rzekomo serwis bmw nie sprzedaje w dziale używane aut powypadkowych...a ja jakimś dziwnym trafem miałem okazję oglądać 3 auta powypadkowe z czego dwa to były totalne szroty, mimo, że z rocznika 2007... brak słów. Krętactwo na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres:Zwracam honor- tak fakt że nie ma mpakietu,

jestem wdzięczny za ta fotkę z tego jak była sprowadzona....

to co sprawdzili w serwisie i na co mam papiery potwierdza te uszkodzenia które sa na zdjęciu....

faktycznie bok prawy był robiony ale bez uszkodzeń konstrukcji

Rany niechciałem nikomu dopiec ani urazić....

cieszy mnie to co kupiłem i jestem z tego zadowolony i niech tak zostanie i z chęcią się pochwale gdzies na zlocie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Wania, Ty miałeś niezłego farta :cool2:

 

a co do mechaników z autoryzowanych serwisów:

to przecież nie są jacyś nadludzie z kosmiczną wiedzą na temat BMW, której nie mają inni.

oddanie auta do ASO, nie jest niestety równoznaczne z tym, że oddajemy je w dobre ręce,

aczkolwiek w ASO są bardziej odpowiedzialni za swoje błędy (przynajmniej powinni).

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to usuń jeszcze ten m-pakiet z profilu by nie denerwować Piotresa :mrgreen:

 

to już usunąłem i nie ma po tym śladu :)

mam nadzieję,że zostanie mi to wybaczone kiedyś....

 

Spoko chyba nikogo nie uraziles ! Tylko nie bron swojej racji zawziecie kolejnym razem jesli nie jestes czegos na 101% pewien :mrgreen: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge dorzucic swoje 3 grosze do tematu zakupu Z3M to wg mnie najrozsadniej jest obecnie poszukac Z3M w kraju gdzie ludzie kochaja tego typu samochody czyli Angli . Choc wiadomo ...i tam sa "zlomy" ...moze nie tyle poszpachlowane co zaniedbane mechanicznie.

 

Wiadomo ...trzeba przekladac kierownice. Ale w BMW nie jest to tragedia, choc nalezy wziazc pod uwage to ze znalezienie chocby konsoli srodkowej z LHD do Z3M moze byc troche trudne.

 

Np.

 

http://cgi.ebay.co.uk/1998-BMW-M-ROADSTER-Z3M-Z3-M-ESTORIL-BLUE-/120580866124?cmd=ViewItem&pt=Automobiles_UK&hash=item1c132e004c

 

Cena jest do bolu niska, ciekawe co jest z tym autem "nie tak", czy nie jest to tylko kwestia tylko porysowanych felg.

 

http://cgi.ebay.co.uk/2002-BMW-M-ROADSTER-Z3M-Z3-M-/260614795249?cmd=ViewItem&pt=Automobiles_UK&hash=item3cadda2ff1

 

:norty:

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://cgi.ebay.co.uk/1998-BMW-M-ROADSTER-Z3M-Z3-M-ESTORIL-BLUE-/120580866124?cmd=ViewItem&pt=Automobiles_UK&hash=item1c132e004c

 

Cena jest do bolu niska, ciekawe co jest z tym autem "nie tak", czy nie jest to tylko kwestia tylko porysowanych felg.

 

 

troszke smierdzi trupem... ten stozek, te tlumiki...

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://cgi.ebay.co.uk/1998-BMW-M-ROADSTER-Z3M-Z3-M-ESTORIL-BLUE-/120580866124?cmd=ViewItem&pt=Automobiles_UK&hash=item1c132e004c

 

Cena jest do bolu niska, ciekawe co jest z tym autem "nie tak", czy nie jest to tylko kwestia tylko porysowanych felg.

 

 

troszke smierdzi trupem... ten stozek, te tlumiki...

 

+1 :lol:

 

Ale za taka kase ...ciekawe czy duzo szpachli,a moze wogole ?

 

Swoja droga takie koncowki robil kiedys a moze i robi supersprint ...niezla wiocha :oops: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa:

 

znalazlem rodzynka sie wydaje

 

http://www.pistonheads.com/sales/1725856.htm

 

jes jedno zdanie ktore zwraca moja uwage:

 

"Last summer the traction control light came on and I have not had it reset so at present it does not work."

czyli

 

kontrolka kontroli trakcji sie swieci, trakcja nie dziala i nie wiadomo ocb.

co to moze byc, zaczynajac od najlepszego scenariusza a konczac na najczarniejszym? :roll:

 

jakis tylko czujnik czy wieksza elektronika, jak to ejst w z3?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego bok od strony kierowcy?

z ta kontrolka to chodzi mi o to czy mozna jakos sprawnie sprawdzic czy ta sa wieksze koszta czy tylko jakis czujnik/kabel/itp ? podpiac pod komp pewnie najprosciej ale czy wtedy bedzie wiadomo o co chodzi czy wyskoczy 'blad kontroli trakcji' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąć pod kompa. Najczęstszą przyczyna są czujniki, ale tu nie wiadomo co się działo. jak oglądasz samochód, to szczeliny miedzy elementami karoserii fabrycznie mają 5 mm odstępu +-0.5 mm. Teraz popatrz na zdjęcie. W 3.0 w większości egzemplarzy było już DSC a od 2001 wersja bez pompy doładowującej. Tu chyba jeszcze jest ta pompa.

I to wszystko jest mocowane po stronie kierowcy. Dorzuć do tego jeszcze dwa czujniki schowane pod fotelem kierowcy. No jak wszędzie czujniki w kołach. I coś się tam zepsuło.

Ale tak to fajnie wygląda. Na twoim miejscu bym nabył interface, zainstalował inpe i pojechał obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.