Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Poszukuję Z3 do 24000 tyś. Widzę, że jest tu sporo ekspertów i prosiłbym o ocenę tego samochodu.

http://moto.allegro.pl/item1084308754_z3_roadster_tuning.html

Z góry dziękuję.

 

1.8 (SI?) z nadwoziem od 2.8? mówię stanowcze NIE!

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję Z3 do 24000 tyś. Widzę, że jest tu sporo ekspertów i prosiłbym o ocenę tego samochodu.

http://moto.allegro.pl/item1084308754_z3_roadster_tuning.html

Z góry dziękuję.

 

Co was w tym sezonie opetalo z tymi Z3 ?? :shock: ...ciagle sie ktos nowy pyta .

 

Co kto lubi. Ten samochod jest po dosyc ostrym blacharskim tuningu. A to w wiekszosc wypadkow znaczy ze blachy byly uszkodzone i ktos przy okazji skusil sie na drobne wariactwo.

 

Zewnetrznie nawet nie wyglada zle . Ale wnetrze to strasznia wiocha.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź tak myślałem, że lipa, ale to jedyna tak blisko bo w Warszawie, więc wolałem się spytać. Dlaczego Z3 w sumie to nie wiem, sprzedaję swój motor bo potrzebuję mieć transport na co dzień a nie w tedy kiedy jest sucho. Z-etka mi się strasznie podoba. Sprzedaję zabawkę, więc muszę sobie kupić zabawkę :D Jeszcze jedno pytanie offtop: da się Z-etką jeździć zimą, czy to jest zupełna profanacja?

Z góry dziękuję za odpowiedź i jak jeszcze coś znajdę to pozwolę sobie was zapytać o zdanie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź tak myślałem, że lipa, ale to jedyna tak blisko bo w Warszawie, więc wolałem się spytać. Dlaczego Z3 w sumie to nie wiem, sprzedaję swój motor bo potrzebuję mieć transport na co dzień a nie w tedy kiedy jest sucho. Z-etka mi się strasznie podoba. Sprzedaję zabawkę, więc muszę sobie kupić zabawkę :D Jeszcze jedno pytanie offtop: da się Z-etką jeździć zimą, czy to jest zupełna profanacja?

Z góry dziękuję za odpowiedź i jak jeszcze coś znajdę to pozwolę sobie was zapytać o zdanie.

Pozdro.

 

Pozwol sobie poszukac na forum bo bylo juz o tym pisanie nie raz , nie dwa. Da sie jezdzic zetka zima, tak jak i kazdym innym bmw z epoki E30 czy E36. Bywa to tylko utrudnione przez tylny naped i czesty brak kontroli trakcji w slabszych modelach (szpera takze nie pomaga w normalnej jezdzie zima).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.8 z hardtopem za 22k zl - nie pytaj nikogo tylko jedz ogladac z kasa w kieszeni ! prawdziwa okazja .

 

Przod robiony, pewnie wogole cala malowana bo i znaczek z3 przyklejony w kompletnie zlym miejscu.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasowana jest ładnie, wygląda na okazje, z mankamentów widzę że malowane podstawy lusterek na czarno (lubią korodować), i chyba kogoś poniosło i pomalował też ramę szyby (chyba, że to folia), czemu na czarno bóg raczy wiedzieć :mrgreen: widzę jeszcze kilka detali do dopracowania, ale jeśli nie jest to jakiś ulep po spotkaniu z tirem to okazja :)
http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem oglądałem tą okazję i mogę powiedzieć, że okazji nie ma. Jedynym plusem tego samochodu to był tylko hard top, bo nawet cena 21000 zł przy tym stanie tech. auta to dużo za dużo. Z- etka miała strzała prawdopodobnie w prawe przednie koło, poza tym blacharsko nawet nie źle, ale cała reszta to lipa. Elektryka praktycznie nie działała, prawy fotel, lewe lusterko. Boczki wewnętrzne drzwi odpadały, w bagażniku kupa wody, wydech cały pordzewiały na maksa a silnik wypizgany jak by go dopiero zamontował. Po jeździe próbnej stwierdzam, że z tych 193KM zostało może ze 100 a w dodatku ściąga na maksa w prawo. O relacjach ze sprzedającym nie będę pisał bo i po co. Po prostu nie jedźcie do Elbląga a dokładniej do Braniewa po srebrną Z-etkę bo jej nie kupicie.

I ku przestrodze opisze Wam drugi samochód, żebyście sobie od razu darowali. O to link:

http://www.allegro.pl/item1093380681_bmw_z_3_styl_i_prezencja_chrome_line.html

Żeby się nie rozpisywać, miała wspawany cały przód w łącznie z podłużnicą. Takiej masakry to ja w życiu nie widziałem. Oczywiście obaj panowie zaręczali, że to bezwypadki. Po prostu bajka.

Szukam Z-etki dalej i w Polsce i w Niemczech, mam nadzieje, że jakąś znajdę godną uwagi. Posta napisałem dla przestrogi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Takie "emki" mozna spotkać w Polsce...

http://www.allegro.pl/si.php?i=1098300146

O kiedy to "amerykańce" mają 321KM? :) Czeka człowiek na jakieś interesujące ogłoszenie, a tu raz na miesiąc pojawi się taki "rarytas" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

A co sądzicie o tej ofercie:

http://www.allegro.pl/item1097210842_bmw_z3_2_8_193km_chrome_line_2000r_fl.html

 

Czy ktoś oglądał to autko? Jakieś uwagi, sugestie?

Pozdrawiam

 

Cześć, ja tam byłem... widziałem.... przejechałem się...

bajecznie wyczyszczona.... lakierowana na nowo... bita cały tył i prawy przód i najprawdopodobniej po dachu z lewej strony. nie trzyma toru jazdy (wozi lewo, prawo) a już wiem jak się prowadzi proste auto, i nawet udało mi się to w Polsce :)

Gość od tego autka ma bardzo fajną bajere... :)

miły człowiek, ale handlarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest istna masakra cały czas szukam Zetki i wszędzie są takie szroty, że to poezja. Ostatnio zacząłem szukać Mazdy MX-5. Obejrzałem parę i istna masakra. Mój budżet nie jest za wysoki bo 25000zł, ale mam nadzieję, że coś znajdę. Cały czas znajomy szuka w Niemczech, tylko tam znowu trzeba dać trochę więcej za nie bity samochód. Po Polsce to już trochę odechciało mi się jeździć bo ludzie kity wciskają jaka to igła, człowiek przyjeżdża a tam spawany z dwóch sztuk. Jak by ktoś z Was zauważył coś godnego uwagi to proszę dać znać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też była bita... ale nie za bardzo groźnie... dostałą w tył i miedzy drzwi a koło z przodu- nie miała wymienionych zadnych podłużnic ani innych elementów konstrukcyjnych. a geometria wyszła dwa razy w normie- widać, że troche słabo złożona, bo np tylny zderzak opada jakeiś 5-6mm na prawo- ale to trzeba tylko rozebrać i poprawić plastik. najważniejsze że prowadzi się pewnie i bezpiecznie :)

Zycze sukcesów w poszukiwaniach. ja też na chwilę straciłem nadzieje że znajde coś w Polsce i zaczołem szukać w niemczech, ale tam ceny byłyjeszcze wyższe:) i znalazłem moje 3,0 w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał bezwypadka to sprzedaje moja Z3 2.0 2000r

na razie jeszcze nigdzie nie wystawiona ale.... kwestia czasu

 

http://pietras.tv/auta/Z3/Z3n.jpg

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też była bita... ale nie za bardzo groźnie... dostałą w tył i miedzy drzwi a koło z przodu- nie miała wymienionych zadnych podłużnic ani innych elementów konstrukcyjnych. a geometria wyszła dwa razy w normie- widać, że troche słabo złożona, bo np tylny zderzak opada jakeiś 5-6mm na prawo- ale to trzeba tylko rozebrać i poprawić plastik. najważniejsze że prowadzi się pewnie i bezpiecznie :)

Zycze sukcesów w poszukiwaniach. ja też na chwilę straciłem nadzieje że znajde coś w Polsce i zaczołem szukać w niemczech, ale tam ceny byłyjeszcze wyższe:) i znalazłem moje 3,0 w Poznaniu :)

 

Jesli szukasz absolutnego bezwypadka bez najmniejszej kolizji w przeszlosci to na pewno bedzie ci ciezko. Z tego co pamietam to z naszych forumowych zetek to tylko fura swistara nie byla nigdy ruszona. Reszta ma za soba jakies tam przygody. Mniejsze badz wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też była bita... ale nie za bardzo groźnie... dostałą w tył i miedzy drzwi a koło z przodu- nie miała wymienionych zadnych podłużnic ani innych elementów konstrukcyjnych. a geometria wyszła dwa razy w normie- widać, że troche słabo złożona, bo np tylny zderzak opada jakeiś 5-6mm na prawo- ale to trzeba tylko rozebrać i poprawić plastik. najważniejsze że prowadzi się pewnie i bezpiecznie :)

Zycze sukcesów w poszukiwaniach. ja też na chwilę straciłem nadzieje że znajde coś w Polsce i zaczołem szukać w niemczech, ale tam ceny byłyjeszcze wyższe:) i znalazłem moje 3,0 w Poznaniu :)

 

Jesli szukasz absolutnego bezwypadka bez najmniejszej kolizji w przeszlosci to na pewno bedzie ci ciezko. Z tego co pamietam to z naszych forumowych zetek to tylko fura swistara nie byla nigdy ruszona. Reszta ma za soba jakies tam przygody. Mniejsze badz wieksze

 

no i wiadome, że mają przygody, ale wazne że ktoś ci o nich powie a nie kłamie.

ja znając mankamenty mojej wiem co powinienem zrobic, i co mnie już nie zaskoczy w niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez moja tez byla uszkodzona (prawa strona) . A czy to byl przystanek to nie wiem hehe.

 

I swistar tez cos mowil ostatnio ze z prawej strony z tylu jego miala jakas ocierke ;).

 

Zaraz bedzie licytacja kogo byla mniej uszkodzona ... :mrgreen: zupelnie jak w temacie o oponach, kogo mniej wozi w koleinach :lol: .

 

DarPiet : sprawdzales swoja cala miernikiem elektronicznym lakieru ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.