Skocz do zawartości

Dziwny Objaw E 34 2.0 24v


Niepolski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukałem na forum nie znalazłem

Posiadam BMW E 34 2.0 24v 95r Zdarza sie to czasami rzadko ale napewno prowadzi to do jakiś niedobrych nastepstw,a mianowicie Czasami po przekreceniu kluczyka na same kontrolki(bez odpalania) pod masta zaczyna sie hmm"dyskoteka"pyka tryka itp Jak by wszystko pod maska żyło swoim życiem wtedy przekrecajac kluczyk aby odpalic auto autko nie odpala Czasami zdarza sie ze odpali obroty z 100-200 kopanie w pedał gazu i jak sie wkreci na obroty jest oki i dalsza jazda mozliwa Czasami po przekreceniu na kontrolki i jak słysze ze zaczyna sie ten dziwny objaw cofam kluczyk raz drugi 10siaty autko tak jak by zamknie obwod elektryczny i powiedzmy po 11nastym przekreceniu kluczyka na kontrolki jest cisza i autko po dalszym przekreceniu odpala tuz po dotknieciu kluczyka Wiem ze karzdy objaw prowadzi jakies konsekwencjie wiec chciałbym uniknac dalszych komplikacji z tym zwiazanych Wiem dziwny objaw niesamowicie Byłem u elektryka jak mu tłumaczyłem i wyjasniłem bardzo dokładnie usłyszałem nie wiem a przy nim autko nie miało tej dziwnej przypadłości Pojechałem na komputer wszystko oki zero błedow po zeskanowaniu wszystkiego rewelacyjny wynik Wszystko wporzadku Nadnieniam ze nie mam gazu sama benzynka Koledzy macie jakiś pomysł co do tego dziwnego objawu??

Edytowane przez Niepolski
Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy może sprawdzałeś połączenia kostek pod maską jakie tylko jesteś w stanie sprawdzić)czy są wczystkie dobrze podpięte no i druga rzecz klemy na aku jak nie one to bardzo możliwe że warjuje ci wszystko z powodu braku będz słabej masy

 

 

Witam pod maska wszystko gra Fakt klem nie sprawdzałem czy dobrze dokreconie itp a ostatnio mechanik wymieniajac mi jakaś tam drobnostke odpinał hmm... a jeszcze jedno przepaliła mi sie zarowka ostatnio i pozycja zaczeła uskuteczniać "stroboskopowe miganie" wiec mozliwe ze i coś z ta masa tylko jak to by sprawdzić dokładnie???

Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.