Skocz do zawartości

SWAP M52B28 w 318Ti


labiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Silnik przeżucony większość rzeczy spasowanych, nie mogę znaleźć podłączeń dla 2 przewodów idących z wiązki silnika, domyślam się że to plus od aku lub masa. Wiązka od anglika więc przełożyłem kable od kompa na stronę pasażera. W załączonych zdjęciach zaznaczyłem o które przewody chodzi. Ten od strony kompa wyhodzi z wiązki komputera. ten drugi wychodzi z wiązką do rozrusznika, jest po prawej ale to angielska wiązka więc może powinien być od strony aku (kolor czerwony wskazuje na + ?). Proszę jakiegoś użtkownika 328 lub znawce tematu o pomoc.

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//resolve.pl/pub/komp.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//resolve.pl/pub/bezp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chciałbym V8 i tyle litrów, robie też compacta tylko, że R6 na siliku M52B28 2,8 L 200km, będzie niezły stosunek mocy do wagi i sporo niutonów przy jednoczesnym "rozsądnym" spalniu ;) Silnik już kręci, ale jeszcze pompa paliwowa nie działa :/ Sprawdzam właśnie czy to nie różnice w budowie wiązki silnika, czegoś nie podpiełem, albo zbieg okoliczności i moja padła (jeszcze na 1,8 zaczynała głośno pracować). Jakaś cenna uwaga od forumowiczów byłaby niezastąpiona. W razie pytań służę pomocą przy podobnym projekcie. Przy okazji zmieniam kolor na Carbon schwartz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim jak tylko dozbieram bede chcial co najmniej wymienic turbo na wieksze/mocniejsze :)

 

Chyba, ze wygram w totka to wsadze 3l diesla :)

Zobaczymy czy nie odleci :D hehe

 

Fajny projekcik :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.