Skocz do zawartości

kontrolka ABS


holkins1963

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos moze ,dlaczego w trakcie jazdy zapala sie kontrolka ABS i juz nie gasnie dopuki nie wylacze zaplonu .Po ponownym uruchomieniu jest wszystko ok do jakiegos momentu i znowu sie zapala dodam tylko ze jesli sie pali ABS nie dziala .Moze ktos wie co jest lub mial podobny problem dodam jeszcze ze przeszukalem forum i nie znalazlem nic podobnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.

wymienilem wszystkie czujniki tak pokazywal komputer najpierw prawy przod pozniej prawy tyl i tak po kolei ale idac teza oryginalne lepsze zaplacilem po 360 zlotych za sztuke uchachany ze wkoncu wszystko dziala ABS I ASC lece do domku od mechaniora a tu buch znowu swieci wiec nawrotka do niego a tutaj nowy blad tym razem przekaznik ABS i tutaj zaczal sie problem poniewaz nie mam przekaznika w skrzynce tylko w pompie ASC jutro jade niech to robi ale mam pytanie przy okazji czy ktos wywalal kiedys ta pompe ???? duzo roboty i jakie ceny tych przekaznikow bo jak znowu ze cztery stowki to ide sie ciac hehehe zartuje ale jak ktos mial z tym do czynienia prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
a ja mam inaczej troszkę: jadąc sobie spokojnie, delikatnie hamuje i włącza mi się abs, ale kontrolka nie świeci... parę razy włączył się nawet bez hamowania... zawsze jak jest abs w aucie to powinna się kontrolka palić przy jego włączaniu?
jeśli działa poprawnie ABS to niema prawa zapalić sie kontrolka od ABS -u :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.

wymienilem wszystkie czujniki tak pokazywal komputer najpierw prawy przod pozniej prawy tyl i tak po kolei ale idac teza oryginalne lepsze zaplacilem po 360 zlotych za sztuke uchachany ze wkoncu wszystko dziala ABS I ASC lece do domku od mechaniora a tu buch znowu swieci wiec nawrotka do niego a tutaj nowy blad tym razem przekaznik ABS i tutaj zaczal sie problem poniewaz nie mam przekaznika w skrzynce tylko w pompie ASC jutro jade niech to robi ale mam pytanie przy okazji czy ktos wywalal kiedys ta pompe ???? duzo roboty i jakie ceny tych przekaznikow bo jak znowu ze cztery stowki to ide sie ciac hehehe zartuje ale jak ktos mial z tym do czynienia prosze o info

pisałem ci wcześniej ze tam niema żadnego przekaźnika jest cały zespolony układ elektroniczny zalakowany i nierozbieralny . no ale jeśli ktoś będzie ci szukał tam przekaźnika to powodzenia, od razu załatwiaj druga pompę :duh: a co do wyjęcia jeśli masz sprawne ręce to wyjecie samej elektroniki około 20 min można i cała pompę ,jeśli wyjmiesz cała to nie pojedziesz :!: powodzenia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.