Skocz do zawartości

Pomocy z silnikiem 4.4l 2001r


12chinczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakie występują objawy przy uszkodzonym czujniku spalania stukowego w 4.4l.U mnie jak silnik chodzi to z rury wydechowej z lewej strony słychać nierówną prace silnika a z prawej strony elegancko chodzi.Jak wcisne gaz do dechy to auto mi nieidzie(powyżej 3500 obrotów ) a jak stopniowo wciskam gaz to idzie. Przy tym zapala mi się kontrolka i miga CHECK ENGINE SOON na żółto.Jak pojade na komputer to mam takie błędy

-62 Przerywacz spalania wielu cylindrów rozpoznany

-50 Przerywacz spalania cylinder 1 rozpoznany

-80 Układ powietrza wtórnego Rząd 1 Działanie błędne

-57 Przerywacz spalania cylinder 2 rozpoznany

-53 Przerywacz spalania cylinder 8 rozpoznany

-81 Układ powietrza wtórnego Rząd 2 Działanie błędne

 

Wymieniłem wszystkie świece,sprawdziłen wszystkie fajkocefki,sondy lambda,wymieniłem 1 wtryskiwacz.Ciągle mam takie objawy.Jak jeżdze powoli to auto zachowuje się normalnie.No i spalanie mi wzrosło z 19 na 22 litry.Jak ktoś coś wie to prosze o pomoć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proponuję abyś dalej po kolei zakupywał osprzęt do tego silnika i wymieniał go - wreszcie trafisz.

Albo do cholery jedź do serwisu i poproś o diagnozę i wycenę naprawy.

Masz do wyboru: durnie wywalać kasę w błoto lub wydać pieniądze sensownie dla samochodu i Ciebie.

Od kiedy to porady w necie są w stanie naprawić samochód???

 

Powodzenia (naprawdę nie miałem nic złego na myśli, tylko mnie bierze coś jak ludzie tak rzeźbią w BMW)

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.