Skocz do zawartości

Wtryskiwacz wymiana/regeneracja


zimnas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przepraszam, jeśli pytanie się powtarza, ale ze wzgędu na niedziałająca poprawnie ostatnio wyszukiwarkę, nie mogę odnaleźć interesuącego mnie wątku.

 

Czy ktoś ma doświadczenie z wymianą/regeneracją wtryskiwaczy do E39 530dA?

 

Jaki zamiennik Boscha (jaki nr kat.) będzie pasował do tego auta? Oryginalny wtryskiwacz ma nr 13....785984.

 

Będę wdzięczny za odp.

Pozdrawiam

zimnas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wymieniasz 1 lub 2,3 to musisz szukac takiego samego jak twój, inaczej jest jesli wymieniasz wszystkie to wtedy nie ma problemu.

Pojedynczy wtryski np.z silnika 184 PS nie bedzie chodził dobrze w silniku 193PS . Jak dostaniesz np.6 wtrysków z silnika 193PS do 184PS to przeprogramujesz je i bedzie ok. Ale pojedynczy wtrysk z 184PS do 193 PS nie bedzie chodził dobrze . Ale zamieszałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy ktoś czyścił wtryski??

Jest podobno taka maszyna RCP Full Serve ona bez wyciągania wtrysków czyści cały układ łącznie z wtryskami.

U mnie problem polega na drżeniu silnika na wolnych obrotach 4 i 6 wtrysk jest słabszy wg komputera. Dzieje sie to zazwyczaj aż auto nabierze pełnej temperatury.

Jeżeli zaleje płynu do czyszczenia wtrysków to pomaga na dwa zbiorniki - jak ręką odjął. I dlatego stwierdziłem że lepiej przeczyścić wtryski tą maszyna niż wymieniać moje wtryski bo wiemy jak ciężko dostać dwa wtryski z tego samego silnika.

Czy ktoś juz czyścił wtryski za pomocą tej maszyny??? I jakie były tego efekty??

www.wulkanizacja-bydgoszcz.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.