Skocz do zawartości

system sos


piotr23_24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów mam problem dotyczący systemu SoS gdy zapale samochód to pisze że on niedziała i pojawia się ikonka między zegarami z telefonem przekreślonym a za jakiś czas hula normalnie inie ma problemu... :jawdrop:
Jedno serce,jedno bicie,kocham BMW ponad życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Moze po prostu nie masz zasiegi sieci komorkowej....

To nie od tego. Ja tez mam ten przycisk i wiele razy byłem poza zasięgiem i nigdy nie miałem takiego komunikatu. Moim zdaniem to jest z powodu braku karty sim, albo telefonu, albo jakiś problem z połączeniami kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mogę tą kate zamątować?? :?:

 

Można w wielu miejscach. Np. w telefonie albo jeżeli ktoś lubi - np. w schowku. Ja miałem jakąś kartę sim "zamontowaną" w bagażniku na dnie wnęki od zapasu. Teraz nie mam i też jest dobrze...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale się uśmiałem. Faktycznie "zamątować" to można praktycznie wszędzie, gorzej z zamontowaniem we właściwym miejscu :twisted2:

P.S. Krzysztofie, ja ostanio jak zmieniałem kartę Sim w telefonie to jedną "zamątowałem" w popieliczce i nie działało więc nie wprowadzaj nowego w błąd, hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale się uśmiałem. Faktycznie "zamątować" to można praktycznie wszędzie, gorzej z zamontowaniem we właściwym miejscu :twisted2:

P.S. Krzysztofie, ja ostanio jak zmieniałem kartę Sim w telefonie to jedną "zamątowałem" w popieliczce i nie działało więc nie wprowadzaj nowego w błąd, hahaha

 

Naprawde staram sie nie zwracac uwagi na wiekszosc bledow ortograficznych. OK, rozumiem, ze niektorzy ostatni raz cos pisali w podstawowce (i bylo to dawno temu), wiec sie oduczyli i sa w jakims stopniu usprawiedliweni :lol: Ale do czego jest opcja sprawdzania pisowni? Przeciez walniecie takich bykow to jawny brak szacunku do czytajacego - to tak, jakby napisac do kogos list na pomietej i pobrudzonej kartce papieru... :roll:

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Użytkownicy

Na wstępie upominam kolegów :nienie:

i odsyłam do pkt. 10 Zasad ogólnych Regulaminu

"Każda osobista kłótnia, docinki, prowokacje między użytkownikami będą kończyły się upomnieniami do zablokowania konta włącznie. Prywatne spory załatwiamy tylko na privie."

:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.