Skocz do zawartości

pytanie zwiazane z wydechem


Damian e34

Rekomendowane odpowiedzi

taki supersprint jednak kosztuje jak dla mnie za dużo:(mam pytani jeszcze odnośnie osłon termicznych na podwoziu.U mnie sa tylko nad katem i z prawej strony(od pasażera).Najciekwasze jest to ze na miejcu pasażera jest cicho i przyjemnie!a na miejscu kierowcy słychać buczenie,czasem warkot.Wymieniłem już duzo(wydech ostatni ze srodkowym,pasek,rolki,łożyska alternatora,stożek na normalny filtr)dalej coś buczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wszystkie mocowania osłon termicznych najlepiej cały układ wydwchowy czy o coś nie stuka

Dzieki za zaangażowanie:)sprawdzałem nie raz.Niedługo moze pojade do jakiegoś znawcy bmw w okolicy zeby to przejrzał po swojemu,moze cos tam brakuje albo jest słabe.Ciezko zlokalizowac ten hałas:/Pisałem do tego sprzedawcy co mi podesłałeś linka.Zobaczymy co napisze.Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Przed wykonywaniem prac spawalniczych przy BMW należy wyjąć Komputer,a nie tylko odłączyć akumlator,najlepiej spawać tłumik zdemontowany z auta.Nienależy słuchać że wystarczy odłączyć akumlator i można spawać. A Katalizator sprzedałem w skupie złomu

A moim zdaniem to bajki - odlaczanie komutera do spawania.

Czyli co - wg Ciebie nie wystarczy elektroniczny bloker zakładany na klemy ?

 

Ja zawsze tak robię i nic się jakoś nie stało :/

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie klem powinno wystarczyc.Wczoraj po dłuższej jezdzie cos własnie znowu hałasowało.Przy 60 km/h właczyłem na luz,dałem gazu i nic nie słychac.Taki warkot buczenie słychac tylko podczas jazdy na biegu.Moze to skrzynia?czy jednak wydech?na luzie mniej spalni chyba idzie w wydech i moze dlatego go nie słychac.Skrzynia terkocze na luzie,czasem cos w niej stuka.Mysłem ze to dwumas ale dwumas był tylko w wersji z klimą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.