Skocz do zawartości

e46 330xd automat drgania w czasie postoju


xyx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy normalną rzeczą są delikatne drgania auta w czasie zatrzymania samochodu, tzn mam auto na biegu R lub D i jak auto całkowicie stanie po naduszeniu hamulca to wyczuwalne są jakieś drgania. Jeśli tylko auto zacznie się toczyć lu jeśli przełączy się skrzynię w pozycję P lub N to drgania znikają. Olej i filtr w skrzyni był zmieniony, na kartce zapisane jest coś w rodzaju TRANZ MAXZ albo TRANS MAX2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za informację, trochę mnie to uspokoiło ;)

Skoro masz taki sam model to mam pytanko, jak wyglada u ciebie osłona pod silikiem i skrzynią biegów? Tzn. czy masz jakąś osłone pod skrzynią biegów bo u mnie nie ma i chciałem dokupic ale katalogowo wychodzi że tam osłony nie powinno być tyle że jak wejdę pod auto to są tam mocowania do śrób identyczne jak do osłony pod silnikiem której mi brakuje i muszę dokupić dlatego chciałem sie dowiedziec czy szukac tylko osłone środkową pod silnik czy dalej za nią powinna byc jeszcze osłona pod skrzynię biegów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dokładnie to widziałem :) , są 2 osłony na silnik i na skrzynie ,osłone na skrzynie zdejmuje się odkręcając 2 śruby ,2 śruby przy osłonie silnika trzeba lekko poluzwać bo jedna osłona wchodzi pod drugą i bez tego nie wyjdzie, jest wtedy dostęp do skrzyni biegów i skrzynki rozdzielczej :) można sprawdzić stan olei i ich jakość

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.