Skocz do zawartości

zestaw audio: wykonanie


zyghom

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie fajnie gra...tylko jeśli mogę trochę..może niekoniecznie konstruktywnej, ale krytyki zawrzec w tym poście - to tak srednio podoba mi sie estetyka zamontowania tweeterow(mam nadzieje, ze dobrze mowie???) w bocznych przednich slupkach.... osobiscie zastanawiam sie jaki bylby efekt wymiany samych seryjnych glosnikow na jakies lepsze...pozostawiajac caly sprzet i radio seryjne ??!!

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zamontowanie tweeterow TEZ sie nie podoba ZUPELNIE

ale juz musztarda po obiedzie

tyle chociaz, ze gra

seryjne miejscie tweeterow jest tez zdecydowanie nienajlepsze - za blisko ucha

 

wymiana glosnikow niewiele da bo wzmacniacz w najzwyklejszym zestawie jest bardzo cienki w barach :-(

na dodatek seryjne radio nie ma wyjscia liniowego - musialem przerabiac to radio

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie do tego radia ten zestaw jest przeinwestowany

moglem pojsc w cyfre i wyjsc z radia przez zlacze cyfrowe

bo na dodatkowe radio nie ma ani miejsca ani nie mialem ochoty sie pozbywac sterowania z kierownicy

 

tzn jest ok, ale w porownaniu z tym co mam w domu ( a mam raptem prosty zestaw NAD plus B&W juz prawie dziesiecioletni) to jest duza przepasc

choc akurat basu nie brakuje w tym aucie ;-)

 

brakuje tez zmieniarki bo mp3 tutaj by nie pasowalo - wychodza wszystkie mankamenty kiepskich plyt wiec i mp3 by sie nie sprawdzilo

 

wykonanie tweeterow tez pozostawia wiele do zyczienia choc akurat to ze sa oddalone od ucha jest cudowne ;)

 

ogolnie rzecz biorac jestem zadowolony z brzmienia choc wiem, ze moglo by byc lepiej z innym radiem

 

niesmak pozostawil czas montazu i jego jakosc ale coz ja moge biedny zuczek... toz to Ukraina ;-)

 

P.S.

duza "wada" jest to, ze silnika nie slychac w ogole i przy dobrej muzyce i na dobrej drodze czlowiek nawet nie czuje, kiedy sie pojawia 180km/h

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie byłem ciekaw tych dwóch rzeczy czy zmieniałeś też radio i ogólnie jak to śmiga.

Czytałem że jakiś tam Pioneer ma możliwość bycia kompatybilnym z guziorkami na kierownicy w najlepszym wypadku, ale nigdzie nikt nie wspomina, żaden producent o idrive czy czymś podobnym.

Myślałem że jak na Ukrainie montowałeś to przy kozaczysz :mrgreen: jeszcze z radiem :norty:

Co do śmigania to widać że jakość dźwięku musi robić miazgę sądząc po tym zdaniu z "wadą" :cool2: i chętnie poczytam o tym jak pewnego razu wymienisz radyjko.

Pozdrawiam/Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.