Skocz do zawartości

Ogranicznik predkosci 328

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

panowie moja 328 ma ogranicznik predkosci. probowalem ja na autobanie w DE cisne 210 i koniec. ani drgnie wiecej. patrze a tu w rogu przedniej szyby naklejeczka VMAX 210 :roll: czy usuniecie tego ustrojstwa to skomplikowana operacja i ile taka przyjemnosc moze kosztowac?? nie po to kupilem 328 zeby vmax bylo jak w jakims golfie... :norty:

 

auto pochodzi z DE...

🙃🙃

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
nikt nic nie wie na ten temat? :roll:

🙃🙃

Opublikowano

Mam ogranicznik do 210, auto ze stanów, oddałem do serwisu nieautoryzowanego bo mówili że zdejmowali z 540 ale okazało się że w 3 sprawa wygląda inaczej i nadal mam ogranicznik. Teraz twierdzą, że już uporali się z problemem i mogą zdjąć, ale ja już mam oponki z limitem do 210 i przyzwyczaiłem się. Cena to jakieś 200-300 zł.

Dzwoniłem też do diagtronika, powiedzieli że ogarną za 1500.

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
mi sie wydaje ze u mnie nie jest zakladany od nowosci i przez bmw :think: z tego co wiem bmw w niemczech nie dawalo ogranicznikow. poza tym ta naklejka na szybie pewnie byla dana przez firme co zakladala ograniczenie. 200 300 zl to ujdzie ale 1500 to przesada...

🙃🙃

Opublikowano
a nie masz tam jakiejś opcji w kompie do ograniczenia prędkości dla opon zimowych??
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
:think: a czy cos takiego wogole istnieje i w ktorym tescie jezeli juz??? mnie dziwi troche ta naklejka na szybie, daje do zrozumienia ze predkosc tego pojazdu to max 210 gfdyby to byla opcja w kompie to by naklejki raczej nie bylo.

🙃🙃

Opublikowano
o ile się nie mylę to w Niemczech jest taki przepis że jeżeli index prędkości opon jest niższy niż vmax samochodu to musi być taka nalepka umieszczona w widocznym miejscu, sporo samochodów ma takie nalepki
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
tylko ze bmw daje opony o indeksie predkosci V albo nawet W a ten indeks predkosci jest do 240 a w do 270 i takie tez opony mam u siebie, standard 205/55 r16 dziwne to jest napradwe :roll:

🙃🙃

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.