Skocz do zawartości

xenony do e38 740i


Radee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko a w zasadzie dwa :)

1.czy moze ktos wie jak zamienic w e38 zwykle tzn halogeny na xenony. pytam bo probowalem znalezc ogloszenia o zestawach bo podejrzewam ze trzeba zmienic takze uklad zasilania tej jednostki a nie tylko lampy. prosze o jakies rady jak to zrobic.

2.czy ktos sie moze orientuje jak po polsku nazywa sie VACUUM VALVE z doslownego tlumaczenia zawor prozniowy, tu znalazlem jego usytuowanie w aucie http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=GG82&mospid=47517&hg=11&fg=45

 

Dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony zasila prąd kilku tysięcy volt, a nie 12, jak halogeny, więc musisz dołożyć dwie przetwornice. Dodatkowo obowiązkowy jest dosyć drogi układ samopoziomujący. Do tego trzeba dorzucić również obowiązkowe spryskiwacze reflektorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chodzi Ci o xenon w światłach służących do jazdy w dzień czy halogenach?

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw H3 Xenonów (HID) na allegro.Wszystko jest przygotowane do montażu .W deklu wyciąć otwór (umieścić żarnik w miejsce starego) wpiąć w układ plus /masa .Dobrze schować przetwornice (woda,śnieg,błoto) i cieszyć się efektem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw H3 Xenonów (HID) na allegro.Wszystko jest przygotowane do montażu .W deklu wyciąć otwór (umieścić żarnik w miejsce starego) wpiąć w układ plus /masa .Dobrze schować przetwornice (woda,śnieg,błoto) i cieszyć się efektem :D

 

.... i oślepiać wszystkich wkoło. Zrób tak kolego jeśli chcesz mieć xenon dla szpanu, a jeżeli naprawdę chcesz mieć lepiej oświetloną drogę, to posłuchaj rad kolegi polus777 albo daj sobie spokój z tym tematem.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw H3 Xenonów (HID) na allegro.Wszystko jest przygotowane do montażu .W deklu wyciąć otwór (umieścić żarnik w miejsce starego) wpiąć w układ plus /masa .Dobrze schować przetwornice (woda,śnieg,błoto) i cieszyć się efektem :D

 

.... i oślepiać wszystkich wkoło. Zrób tak kolego jeśli chcesz mieć xenon dla szpanu, a jeżeli naprawdę chcesz mieć lepiej oświetloną drogę, to posłuchaj rad kolegi polus777 albo daj sobie spokój z tym tematem.

 

no wlasnie chodzi mi o to by było to jak najbardziej zbliżone, konstrukcyjnie ze tak sie wyraze, do fabrycznego ukladu xenonow.nie chcialbym instalowac jakis domoroslych zestawow diy.dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz o czy piszesz???

W pierwszym poscie piszesz ,że chcesz zmienić HALOGENY ...

Teraz ,że to ma być zbliżone do ori ...niebyło czegoś takiego ....

Na marginesie ja pisałem o H3 (do halogenów,TO WG MNIE TE DWIE LAMPKI PONIŻEJ TABLICY REJ :duh: ) ehhhh..... czytać i pisać ze zrozumieniem :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz o czy piszesz???

W pierwszym poscie piszesz ,że chcesz zmienić HALOGENY ...

Teraz ,że to ma być zbliżone do ori ...niebyło czegoś takiego ....

Na marginesie ja pisałem o H3 (do halogenów,TO WG MNIE TE DWIE LAMPKI PONIŻEJ TABLICY REJ :duh: ) ehhhh..... czytać i pisać ze zrozumieniem :mad2:

A czy przypadkiem do chalogenów w zderzaku nie wchodzą żarówki h7? ja patrzałem na allegro i tam jest napisane, że h7:) jak cgcesz montować xenon to kup odpowiedni zestaw reflektorów, używane na allegro 1000zł/ szt. bardzo często xenony są już w tych reflektorach fabrycznie, a jeśli nie, to zestaw z D2s to 400 max. razem 2400zł i masz pewność, że policja się nie przyczepi, bo reflektor ma oznaczenie, że są przystosowane do świateł wyładowczych. Myślę, że spryskiwacze można też zamontować samemu i nie będzie to z pewnością problem, gożej z samopoziomowaniem, ale to tak naprawdę ściema, bo to się przydaje tylko wtedy jak ciągniesz przyczepę. W normalnej jeździe to nie pomaga a nawet trochę za wysoko świecą, ja mam oryginał w e38 po lifcie i chyba seryjnie świecą za wysoko i oślepiają:( może to jest kwestia ustawienia świateł? nie wiem, ale jesli ktoś wie to prosze o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz o czy piszesz???

W pierwszym poscie piszesz ,że chcesz zmienić HALOGENY ...

Teraz ,że to ma być zbliżone do ori ...niebyło czegoś takiego ....

Na marginesie ja pisałem o H3 (do halogenów,TO WG MNIE TE DWIE LAMPKI PONIŻEJ TABLICY REJ :duh: ) ehhhh..... czytać i pisać ze zrozumieniem :mad2:

A czy przypadkiem do chalogenów w zderzaku nie wchodzą żarówki h7? ja patrzałem na allegro i tam jest napisane, że h7:) jak cgcesz montować xenon to kup odpowiedni zestaw reflektorów, używane na allegro 1000zł/ szt. bardzo często xenony są już w tych reflektorach fabrycznie, a jeśli nie, to zestaw z D2s to 400 max. razem 2400zł i masz pewność, że policja się nie przyczepi, bo reflektor ma oznaczenie, że są przystosowane do świateł wyładowczych. Myślę, że spryskiwacze można też zamontować samemu i nie będzie to z pewnością problem, gożej z samopoziomowaniem, ale to tak naprawdę ściema, bo to się przydaje tylko wtedy jak ciągniesz przyczepę. W normalnej jeździe to nie pomaga a nawet trochę za wysoko świecą, ja mam oryginał w e38 po lifcie i chyba seryjnie świecą za wysoko i oślepiają:( może to jest kwestia ustawienia świateł? nie wiem, ale jesli ktoś wie to prosze o poradę.

 

 

:duh: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.