Skocz do zawartości

wskaznik paliwa


marwiz

Rekomendowane odpowiedzi

otoz dziwne zjawisko dzis mi sie stalo klima jedna strona chlodzila druga grzala wyczytalem na forum ze zacil sie elektrozawor wiec dzis stuklem przeczyscilem styki i dziala chlodzi pieknie ,a tu ruszam patrze a swieci mi rezerwa a bylo pol zbiornika dolalem do pelna paliwa a tu dalej swieci rezerwa co to moze byc moze czyms ruszylem nie mam pojecia co moglo sie stac moze jakies porady co zrobic
moje e39 525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem w e39 tds. pol zbiornika a tu wskazowka na zero i pomaranczowe sie swieci. zgasilem i zapalilem pare ray pod rzad i poruszylem kabelkiem co jest pod siedzeniami i wchodzi do do tej polowki baku co jest pompka paliwa i plywak- tyl prawy. niewiem czy to ja naprawilem czy odbilo mu i sam wrocil do normalnosci.
PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czasami przycinające się elektrozawory są przypadłością E39. Mnie gdy przytnie się elektrozawór i leci gorące powietrze podnoszę temperaturę na max. zaraz po tym na min. a następnie ustawiam żądaną temperaturę - trwa to kilkanaście sekund a po tym zabiegu zawsze wentylacja pracuje tak jak powinna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak kologo jak pisales podnioslem siedzenie wyciaglem styki od zbiornikow przeczyscilem zalalem i juz wskazuje w porzadku widac ze od nowosci nie bylo tam zagladane.szerokiej drogi musimy pomagac sobie bo inaczej te posrane fachowcy za dyche wykonczyli by nas finansowo za byle co 200 zl bo to bmw a na dodatek nie maja pojecia o naprawie ja to ich unikam jak burzy.Powdz.
moje e39 525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.