Skocz do zawartości

ksenon gaśnie H1 HID


bmka318

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem kupilem HID xenon zestaw H1 nowy 6000k do lamp soczewkowych .problem polega na tyn ze prawy xenon gasnie po ok 10 s

jak wylacze i wlacze swiatla jeszcze raz to sie wlacza i znowu gasnie po 10s tak 5 razy i swieci normalnie czym to moze bys spowodowane.

 

aha jak montowalem to zarnik wszedl w gniazdo bardzo ciezko i sztywno siedzi.

 

czy ma znaczenie ze mam slaby akumulator ???

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z takimi problemami to raczej pisz do tej osoby od ktorej to kupiles. Domyslam sie, ze z allegro towar, chinskiej produkcji?! Jesli mam racje, to po prostu napisz do sprzedajacego ze masz wadliwa zarowke albo przetwornice. Najlepiej tą żarówkę, która gaśnie podłącz pod przetwornice z drugiego reflektora. Będziesz wiedzieć na 100% czy to żarówka czy przetwornica czy może coś jeszcze innego. Pokombinuj z tym tak jak pisze i skontaktuj się ze sprzedającym. Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIDy czesto zachowuja sie dziwnie. Ja zalozylem nowe zarówki do seryjnych przetwornic Hella z e39. Jedna z nich musiala byc walnieta bo zarówka gasła zaraz po zapaleniu.

Wstawiłem chińską przetwornicę i jak ręka odjął :)

 

Aha, warto też wstawic mocniejsze bezpieczniki do świateł mijania, z 5A na 10A bo moga strzelać często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pokombinowalem i przelaczylem zarnik i nadal prawa strona gasnie .

HID nie made in china tylko z eu z hurtowni.

 

dzwonilem do goscia z hurtowni powiedzial zebym podjechal jutro to zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pokombinowalem i przelaczylem zarnik i nadal prawa strona gasnie .

HID nie made in china tylko z eu z hurtowni.

 

dzwonilem do goscia z hurtowni powiedzial zebym podjechal jutro to zobaczy.

 

nie sugeruj sie nalepka bo to wszystko jest made in china a nie zadne EU interes jest na tym dobry bo sprowadzaja to z chin za 70 zl a sprzedaja po 200 zl

Edytowane przez cybek1984tychy
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIDy czesto zachowuja sie dziwnie. Ja zalozylem nowe zarówki do seryjnych przetwornic Hella z e39. Jedna z nich musiala byc walnieta bo zarówka gasła zaraz po zapaleniu.

Wstawiłem chińską przetwornicę i jak ręka odjął :)

 

Aha, warto też wstawic mocniejsze bezpieczniki do świateł mijania, z 5A na 10A bo moga strzelać często

 

 

Ja tak miałem u siebie że na 7,5A ciagle wywalało właśnie prawy i wstawiłem na obie strony 25A i jest spokój całkowity;)

Pozdrawiam Miczel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te Sonary to porażka nie moge na to patrzec - gdzie ten beeeeed look slodkiej e36? Oryginalne lampy maja "ściete" szkła wewnetrznych kloszy u gory i wyglada to po prostu jak ma wygladac a Sonary psują caly klimat auta:

 

http://moto.allegro.pl/item418869340_lampy_reflektory_bmw_e36_sedan_angel_eyes_black_.html

 

ja mam zamienniki Depo z ringami i to wlasnie jest to! Tyle ze nie mam tych oblesnych clearowatych kierunkow tylko zwykle - dymione podobnie jak kolega hubertsk z forum:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88332

 

Osobiscie mam wrazenie ze ktos projektujac Sonary po prostu zdjął wymiary tej lampy i upchnął w to cały osprzęt w sposob przypadkowy nie zwracajac uwagi jak to bedzie wygladac na aucie. Mi sie osobiscie to bardzo nie podoba nie wiem jak wam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu. ja naprzyklad nierozumien jak sie ludzie wypowiadaja ze najlepsze sa oryginalne lampy a i tak zmeniaja je bo dokladaja jakies syfiaste ringi ,jesli najlepszy jest oryginal to po kija go zmieniac ringami i kierunkami dymionymi.

 

 

PS mi sie niepodobaja lampy depo ale to kwestia wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.