Skocz do zawartości

Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free


Stanisław

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. W takim razie sorki za zamieszanie ważne ze sie wszystko juz wyjasnilo. A może powiesz mi kolego czy ja to zle nagrałem dla czytnika MK3? Bede wdzieczny za ewentualna pomoc bo w innym watku pisales na temat jakiegos okreslonego sposobu nagrywania z tym ze dla mnie to bylo nie do zakumania. Jesli bylbys tak uprzejmy i popdzielil sie tą widza to byloby milo.

P.S. Moderator ci niezly numer wycwiczyl. Nieładnie Panie modertorze tak sie nie robi.

 

Jak to, to Ty teraz potrzebujesz mojej pomocy ???

 

Bo takie Twoje: "Hehe. W takim razie sorki za zamieszanie ważne ze sie wszystko juz wyjasnilo" to wiesz gdzie...

Kurde, a ja już Ciebie polubiłem nawet....

 

:liar:

 

 

...

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurcze jaki drażliwy.

No przepraszam nic zlego na mysli nie mialem.

Nie zmienia to jednak faktu ze pomocy twojej potrzebuje wiec jesli mozesz mi pomóc to bardzo cie o taką pomoc prosze.

 

Wszystko bylo opisane na forum, nie bardzo rozumie jaki masz dalej problem ??

 

Wiec powtorze ci ze MK3 sie zapetli jesli plytka nie bedzie w MODE 2.

 

I tyle.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze jaki drażliwy.

No przepraszam nic zlego na mysli nie mialem.

Nie zmienia to jednak faktu ze pomocy twojej potrzebuje wiec jesli mozesz mi pomóc to bardzo cie o taką pomoc prosze.

 

Michale, Michale,

Ty wiesz że ja nie jestem "drażliwy", tylko dostałem w d**pę na tym Forum za moje dobre serce... Napisz proszę do mnie na macznik@wp.pl jutro (wtorek) a wiesz że się odezwę i pomogę...

 

Czyli co - pozdrowienia sobie wysyłamy czy nie ???

 

 

....

 

PS

MK3 to jest wygrane Kolegi "osd"....

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie z tym mam problem bo nie wiem o co chodzi z tym mode 2. Ten obraz płyty, który udostępnil kolega Stanisław wypalilem programem MagicISO i zaznaczyłem podczas wypalania mode 2 ale i tak nie zadziałalo wiec może tu o coś innego chodzi. Ja nie jestem specem w tych sprawach dlatego o pomoc zwrócilem sie do was czyli do Ciebie kolego OSD i kolegi Macznika bo wy przeciez wiecie o co w tym wszystkim biega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie z tym mam problem bo nie wiem o co chodzi z tym mode 2. Ten obraz płyty, który udostępnil kolega Stanisław wypalilem programem MagicISO i zaznaczyłem podczas wypalania mode 2 ale i tak nie zadziałalo wiec może tu o coś innego chodzi. Ja nie jestem specem w tych sprawach dlatego o pomoc zwrócilem sie do was czyli do Ciebie kolego OSD i kolegi Macznika bo wy przeciez wiecie o co w tym wszystkim biega.

 

Jejku, jeśli korzystasz z porad Kolegi "Stanisława" to proszę daj mnie ....

itd itd

 

 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie kolego macznik rowniez polubilem szczególnie po tym jak dales popalic na forum temu typowi (nicku nie pamietam) tym bardziej ze tez juz mialem z nim kontakt kiedys i za reanimacje czytnika która dzisiaj zrobilem sobie sam kiedys odemnie chcial wyciągnac 400 zł. Ale nie wazne co bylo kiedyś. Jutro się do ciebie odezwe na maila i pogadamy wiec pozdrawiam cie serdecznie rownież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie z tym mam problem bo nie wiem o co chodzi z tym mode 2. Ten obraz płyty, który udostępnil kolega Stanisław wypalilem programem MagicISO i zaznaczyłem podczas wypalania mode 2 ale i tak nie zadziałalo wiec może tu o coś innego chodzi. Ja nie jestem specem w tych sprawach dlatego o pomoc zwrócilem sie do was czyli do Ciebie kolego OSD i kolegi Macznika bo wy przeciez wiecie o co w tym wszystkim biega.

 

 

Taki to juz swiat jest ze nie kazdy ma wszystko co chce :)

 

Tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88508&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

kolega ShakeIt pokazal jak i co i na dole masz program ktory robi MODE2, wiec juz chyba wiesz co i jak.

 

I nie oczekuj ze ktos cie poprowadzi jak male dziecko za raczke, bo to tez jest troche niegrzeczne. Masz pojecie zerowe o temacie to musisz przebolec i skorzystac z fachowcow np na allegro. Ja tez jak musze serwisowac kopiarke to nikt mnie nie poprowadzi na forum jak male dziecko ( typu elektroda) tylko biore serwis i place. Sa pewne granice tlumaczenia.

 

 

U mnie wiesz za jaki teskt masz zolta kartke i mam nadzieje ze kiedys zrozumiesz, ze pewne zwrotny sa malo grzeczne pomimo iz nie wulgrane.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że życie czasami takie jest i w pewnych kwesiach masz napewno racje. Ale jak bedziesz potrzebował odemnie kiedyś porady prawnej do wal do mnie jak bez obaw i napewno ci pomoge bo to jest to na czym sie akurat znam najlepiej (michal-b@neostrada.pl). W każdym razie pozdrawiam cie kolego serdecznie i dzieki za wszelka pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że życie czasami takie jest i w pewnych kwesiach masz napewno racje. Ale jak bedziesz potrzebował odemnie kiedyś porady prawnej do wal do mnie jak bez obaw i napewno ci pomoge bo to jest to na czym sie akurat znam najlepiej (michal-b@neostrada.pl). W każdym razie pozdrawiam cie kolego serdecznie i dzieki za wszelka pomoc.

 

Nie watpie ze bede potrzebowal.

 

Dobrze ze zaczynasz lapac o co chodzi.

 

Poprostu dla mnie haslo : "wiem ze nie mam wkladu w forum, ale mi sie nalezy" jest poprostu niekulturalne.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że życie czasami takie jest i w pewnych kwesiach masz napewno racje. Ale jak bedziesz potrzebował odemnie kiedyś porady prawnej do wal do mnie jak bez obaw i napewno ci pomoge bo to jest to na czym sie akurat znam najlepiej (michal-b@neostrada.pl). W każdym razie pozdrawiam cie kolego serdecznie i dzieki za wszelka pomoc.

 

Słuchaj Kolego - w takim razie po kiego grzyba się z nami sprzeczasz - skorzystałeś na naszej (osd + macznik) pomocy to prośba = zamknij ust korale i nie zaczynaj z nami bo ta pyskówka tylko zaśmieca nasze Forum. Jeśli masz jakieś pytania albo (daj Boże) pomysły to pisz pisz ... pisz, ale proszę nie zaczepiaj nas...

My staramy się być grzeczni i uprzejmi dla wszystkich, ale tego samego oczekujemy od Was.

 

Jak masz jakieś pomysły to jesteśmy otwarci, ale jeśli ktoś będzie niegrzeczny to go opie....my. I już.

 

Tradycyjnie pozdrawiam

 

 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ciesze sie.

A co do hasla to napisalem przeciez ze nie zywie o to urazy czy cos. W kazdym razie jesli zmienisz zdanie to bede zobowiazany.

 

W sensownym zakresie - porad technicznych, pytan, oczywiscie sluze pomoca, tak jak i kolega macznik.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec tylko jeszcze dodam (tu do kolegi macznika) ze w najmniejszym nawet stopniu nie zamierzalem sie z wami sprzeczac czy kłócic i uważam ze dyskusja byla na moze nie do konca owocna - dla mnie oczywiscie - ale milo sie z wami gadalo wiec pozdrawiam was obu serdecznie bardzo.

 

P.S. I tak was lubie trzymajcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kolego "Michal1444" -

 

kiedy potrzebowałeś pomocy to każdy z nas starał się Ciebie zadowolić (ja skromnie też (http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=627020&highlight=#627020)

 

A teraz jeździsz po nas niepotrzebnie, bo kiedy wkrótce będziesz znowu potrzebował porady to my się wtedy .... na Ciebie wypniemy....

 

Takie coś - ja uważam (i wierzę) że to Forum służy do pomagania sobie a nie do dopie.....nia. Dlatego ja proszę Ciebie Kolego o podziękowanie dla "osd" - bo to On umożliwił Wam korzystanie z polskiego języka w nawigaccji MK3. Taka grzeczność.

 

 

....

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to nie tak ze ja cos złosliwie czy cos w tym stylu. Naprawde jestem wam wdzieczny i w ogóle wiec jeszcze raz podziekowania.

 

Nadmienie tylko ze jak narazie to nie korzystam jeszcze z polskiego softu w MK3 a jedynie probuje dopiero go samemu jakos poskladac przy waszej pomocy zreszta za która serdecznie dziekuje bo bez waszych plików ktore udostępniliście (mam tu na mysli szczególnie lektora od kolegi macznika i tłumaczenie napisów kolegi Stanisława) nic bym nie zrobil. A koledze OSD dziekuje jak narazie jedynie za pomoc w wypaleniu we właściwy sposób płyty - mam nadzieje ze mi sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to nie tak ze ja cos złosliwie czy cos w tym stylu. Naprawde jestem wam wdzieczny i w ogóle wiec jeszcze raz podziekowania.

 

Nadmienie tylko ze jak narazie to nie korzystam jeszcze z polskiego softu w MK3 a jedynie probuje dopiero go samemu jakos poskladac przy waszej pomocy zreszta za która serdecznie dziekuje bo bez waszych plików ktore udostępniliście (mam tu na mysli szczególnie lektora od kolegi macznika i tłumaczenie napisów kolegi Stanisława) nic bym nie zrobil. A koledze OSD dziekuje jak narazie jedynie za pomoc w wypaleniu we właściwy sposób płyty - mam nadzieje ze mi sie uda.

 

No dobra....

Ale trochę nam dopieprzyłeś...

 

A te szakale tylko czekają na naszą krew...

 

 

..............

 

 

....

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podziekowan nie potrzebuje, zreszta i tak na wszystkie softy do ktorych dalem haslo, dostalem 3 podziekowania, tylko nie chce zeby niektorzy mnie traktowali jak dojna krowe, masz to daj, a jak nie dasz to jestes dupek i sie wywyzszasz. Poprostu nie podooba mi sie takie podejscie.

 

 

Nie podobaja mi sie tez te wszystkie dyskusje, tak wiem ze sam w nich uczestniczne, ale myslalem ze to bedzie wygladac innaczej.

 

Myslalem ze opublikuje soft, osoby ktore wedlug mnie poswiecily sporo swojego czasu dla innych go dostana i bedzie ladnie i peknie, naprawde nic w zamian nie chcialem. Od nikogo tez nie wziolem zadnych pieniedzy.

 

A sie okazalo ze dzieki temu iz udostepnilem soft, okazalem sie bardzo zlym czlowiekiem dla bardzo wielu z was, oczywiscie nie wszystkich, trzeba mnie nosic na rekach i sie oczywiscie wywyzszam.

 

To tez nie jest tak ze mi to spadlo z nieba, troszke czasu posiwecilem, i duzo markowych drogich plytek tez.

 

 

Kolega macznik, w zamian za lektora dostal ostrzezenie, bo zepsul gosciowi interes i bronil swojego imienia w watku. Jak by WAM nie udostepnil lektora nie mial by ostrzezenia, nie bylo by tez mojego softu, bo bez zgody jego, nie udostepnil bym go, bo wkoncu lektora mam od niego a nie robie nic na boku.

 

 

Przemyslcie co poniektorzy swoje zachowanie, ile dajecie od siebie, a ile chcecie od innych.

 

Teraz przyslowie "daj palec to ci reke wezma" nabralo dla mnie naprawde sensu choc powiedzial bym "... to ci rece i nogi urwa i jeszcze opieprza " .

 

 

Nie kieruje tych slow do wszystkich, naprawde jest grupa osob, ktora dostala soft i jestem szczesliwi za to ze im go dalem, bo naprawde sa wartosciowymi ludzmi, z ktorymi oprocz hasla w PM wymienilem kilka zdan o autkach ;) Pozdrawiam Was.

 

Natomiast cala reszta, czyli jakies 90 % nie raz mnie zdenerwowala, i przekonala, ze dobrze zrobilem iz nie kazdy dostal soft.

 

Mozecie po mnie dalej jechac, juz mnie to mniej rusza, oby wam kiedys zycie dalo ostrego kopa w dupe .

I zaznaczam ze nie pisze o wszystkich, lecz o pewnej grupie ludzi, ktora okazala sie niezwykle liczna na forum :(.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje kolego OSD ze to nie bylo na moj temat bo ja naprawde zadnej urazy do ciebie nie czuje a nawet powiem wiecej w pewnym sensie cie rozumiem i troche nawet popieram - pomimo tego ze odbilo sie to na mnie. W kazdym razie nie uwazam zebys sie wywyzszal czy cos w tym stylu. Mam jedynie nadzieje ze przy pomocy twojej oraz plkom od macznika i stanislawa uda mi sie stworzyc wlasny obraz plyty ktory bedzie dzialal na mk3 a jesli nie to przeciez i tak sie nic zlego nie stanie bedzie po angielsku - z tym taz mozna zyc.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie kolego macznik rowniez polubilem szczególnie po tym jak dales popalic na forum temu typowi (nicku nie pamietam) tym bardziej ze tez juz mialem z nim kontakt kiedys i za reanimacje czytnika która dzisiaj zrobilem sobie sam kiedys odemnie chcial wyciągnac 400 zł. Ale nie wazne co bylo kiedyś. Jutro się do ciebie odezwe na maila i pogadamy wiec pozdrawiam cie serdecznie rownież.

 

 

Przepraszam, przepraszam - to o nie o mnie się rozchodziło - a Koledze "osd" należy się szacunek :handshake: Kolegę "Michal1444"

 

....

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje kolego OSD ze to nie bylo na moj temat bo ja naprawde zadnej urazy do ciebie nie czuje a nawet powiem wiecej w pewnym sensie cie rozumiem i troche nawet popieram - pomimo tego ze odbilo sie to na mnie. W kazdym razie nie uwazam zebys sie wywyzszal czy cos w tym stylu. Mam jedynie nadzieje ze przy pomocy twojej oraz plkom od macznika i stanislawa uda mi sie stworzyc wlasny obraz plyty ktory bedzie dzialal na mk3 a jesli nie to przeciez i tak sie nic zlego nie stanie bedzie po angielsku - z tym taz mozna zyc.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz wielkie dzieki.

 

Michale, przepraszam za poprzedni wpis, (chyba się udało wykasować)..,

 

A teraz tak = napisz proszę do mnie to napewno znajdziemy z Kolegą "osd" jakieś wyjście (wejście :D ).

Nie bulwersuj się proszę na tym Forum bo .....

Napisz do mnie na mój adres ....

 

Pozdrawiam

JM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kolega osd jest "jedynym sprawiedliwym" i dzieli się softem tylko z wybranymi to my gorsi musimy sobie jakoś radzić

http://rapidshare.com/files/136348116/image.part1.rar.html

 

http://rapidshare.com/files/136354842/image.part2.rar.html

 

Poświęciłem te 3 godziny na tłumaczenie tekstu na PL i jest soft do naszych BMW.

Nagrywać powoli najlepiej na markowych płytach choć właśnie przed chwila

wgrałem u mnie soft z płyty Msonic....

Oczywiście teksty i głos po polsku.

po pobraniu rozpakować powstanie obraz ISO.

 

Dzieki wszystkim, ktorzy sie przyczynili do tej wielkopomnej chwili - PL navi :)

 

Ojciec od zakupu nie mogl przezyc braku PL, mi to nie przeszkadzalo bo lubie przy okazji pocwiczyc obcy jezyk.

 

W kazdym badz razie jestem wdzieczny i mam pytanie - czy Twoj obraz aktualizuje odrazu nawigacje do V.31 ?

Jezeli nie to rozumiem, ze wgrywam v.31 a nastepnie Twoj obraz?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie kolego że Stanisław zrobil ten obraz plyty na sofcie 3.1 ale to tylko przypuszczenie. Kolega Stanisław chyba juz ci tego nie powie bo udał sie dzis do norwegii na chyba ze dwa miesiące. W każdym razie jesli wgrasz ten sofcik do swojej navi a potem ponownie wgrasz 3.1 to stracisz zarówno polskie napisy jak i lektora.

P.S. Nie wgrywaj tego softu jesli masz MK3 bo ci padnie i bedzie tata zły jak nic mu sie nie bedzie wyswietlac i bedzie miał czarny ekran zamiast ładnej navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.