Skocz do zawartości

foliowanie zamiast malowania


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

przejrzyjcie kolejne podstrony watku, cene, itd

kurcze zalew,mozesz rozjasnic o co biega :D bo ja doczytawszy do 4-tej strony nie widze nic poz "wow nice,awesome,cool" itd,zwykle bla,bla,bla i troche belkotu znanego mi na codzien :mrgreen:

jakies glebsze przeslanie? :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja poza 'dude that's awesome' sie dowiedzialem tyle ze:

- kosztuje to ok.1500E (cos kolo tego, nie chce mi sie klikac)

- nie musisz zmieniac w dowodzie koloru

- stanowi to ochrone dla oryginalnego lakieru

- gwarancja ze do 4 lat (czy tam 3) nie uszkodzi lakieru pod spodem (padly pytania o odparzenia)

- popularnie stosowane w niemczech, glownie w sporcie i samochodach komercyjnych i uzytku publicznego

- wato stosowac nawet w opcji przezroczystej zeby chronic lakier i zachowac swiezszy wyglad bo ta folia nie uszkadza sie latwo od kamieni itd

 

jak dla mnie ciekawa opcja, choc nie taka tania, to mysle ze na nowym samochodzie, a juz napewno na takim typu prosie albo byczek i tak sie taki zabieg oplaca bo oryginalny re-paint by ta sume zwielokrotnil... przy obecnym kursie euro jak sie ma nowa fure to raz na rok sobie zafundowac zmiane koloru nawet niezla frajda ;)

 

nie jest to nowa opcja, ale nie slyszalem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżasz w poniedziałek białą Beemką na parking i wszyscy sąsiedzi mówią: "patrzcie, Kowalski znowu zmienił sobie furę, ale fele zostawił te same". We środę przyjeżdżasz zieloną i mówia: "qrcze ten to ma kasy, Poprzedniej na pewno nie zdążył jeszcze sprzedać, ale fele znowu zostawił". W piątek niebieska... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżasz w poniedziałek białą Beemką na parking i wszyscy sąsiedzi mówią: "patrzcie, Kowalski znowu zmienił sobie furę, ale fele zostawił te same". We środę przyjeżdżasz zieloną i mówia: "qrcze ten to ma kasy, Poprzedniej na pewno nie zdążył jeszcze sprzedać, ale fele znowu zostawił". W piątek niebieska... :)

 

 

Po miesiacu stwierdza ze zwariowal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew, przecież wiesz, że są gusty i guściska. Odpuść, bo dla mnie wszystko poza oryginalnym lakierem wygląda tandetnie, więc przegrasz.

 

 

mi tez sie to nie podoba wcale, ale dam sobie uciac glowe ze gdybys zobaczyl ta trojke z linku juz po oklejeniu jedynie na zdjeciu to nie poznalbys ze to okleina :mrgreen:

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie dopóki nie otworzymy drzwi, maski lub tylnej klapy ;) pozatym metalik nie wchodzi w grę ;) pewnie da się okleić lakier na słupkach drzwi ale z komorą silnika pewnie bedzie już cięzko ;) i na pewno różnice temperatur + warunki atmosferyczne i po dwóch latach w miejscach cięcia na 100% zacznie odchodzić choćby nie wiem jaki klej był to tylko folia pogoda zrobi swoje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.