Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Niedawno wgrałem do mojej nawigacji MK4 oprogramowanie V32 od Yaza z trybem nocnym i polskiem jezykiem i wszystko działa super...z małym wyjątkiem:

1) próbuje już kolejną mapę 2011,2010,2009 i nie mam ostrzeżenia przed radarami, ani w ogóle nie widze radarów, a przy mapach było info że są z radarami...opcję radar mam włączoną na "on"...mogę prosić o najnowsze linki do map z radarami.

2) w obcji z perspektywą wcale nie pokazuje nazw ulic...czy może ma ktoś oprogramowanie gdzie w perspektywie pokazuje nazwy ulic, albo podpowie co trzeba włączyc aby tak było, czy może wcale taka możliwość nie istnieje.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc,

 

loszak12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2) w obcji z perspektywą wcale nie pokazuje nazw ulic...czy może ma ktoś oprogramowanie gdzie w perspektywie pokazuje nazwy ulic, albo podpowie co trzeba włączyc aby tak było, czy może wcale taka możliwość nie istnieje.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc,

 

loszak12

 

po pierwsze opcji, nie obcji :mad2:

po drugie zmniejsz przybliżenie, np do 500m lub bliżej i będą nazwy ulic widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Niedawno wgrałem do mojej nawigacji MK4 oprogramowanie V32 od Yaza z trybem nocnym i polskiem jezykiem i wszystko działa super...z małym wyjątkiem:

1) próbuje już kolejną mapę 2011,2010,2009 i nie mam ostrzeżenia przed radarami, ani w ogóle nie widze radarów, a przy mapach było info że są z radarami...opcję radar mam włączoną na "on"...mogę prosić o najnowsze linki do map z radarami.

2) w obcji z perspektywą wcale nie pokazuje nazw ulic...czy może ma ktoś oprogramowanie gdzie w perspektywie pokazuje nazwy ulic, albo podpowie co trzeba włączyc aby tak było, czy może wcale taka możliwość nie istnieje.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc,

 

loszak12

heja

 

co do 1) - sofcik jest w 100% OK.

Mam go przez cały czas i nigni nie miałem z nim żadnych problemów. Mapki robisz sam czy je zasysasz od kogoś? Ja robie sam. Yaza pokierował mnie na jakie triki czaba uważać i nie mam żadnych problemów z robieniu mapek z radarami czy też bez radarów albo z taką masą radarów że chce się wyjść z auta bo tak krzyczy co 2 km :doh:

Jeżeli robisz sam to czy dobrzy zapisujesz w GTK+ DB, DB1?

Albo czy napewnno zapisujesz w POIson baze radarów do DB1 i czy potwierdza ten zapis?

sprawdz to.

 

co do 2) nie sprawdzałem ale zobacze co jest grane chociaż i tak mi to do niczego nie jest potrzebne bo mam mapke zawsze na 200m - widze rozłożenie radarów na mapce i upewniam się czy są one na mojej trasie.

 

pozdro

http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=P&arch=0

http://bmwfans.info/parts/catalog/

Pomoc - forums.m3cutters.co.uk/showthread.php?t=4699

Jaki czytnik http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=38428


MAPKI I SOFTY PRZENIESIONE Z RAPIDSHARE NA CHOMIKA. Haslo: navimk4 http://images.chomikuj.pl/button/dareckx1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym klubowiczem,sciagnolem mapke profesional high z forum i V32,navi dziala trasy pokazuje Ok tylko nie wiem dlaczego nie wyswietlaja sie informace o danym miescie takie jak np.stacje paliw,parkingi,centra handlowe,hotele,itd.Na starej plycie z 2008 roku wszystko to bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

jestem nowa i mam następujący problem... na wstepie zaznacze że przejrzałam jakieś dwadzieścia pierwszych stron topiku ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi

 

mój tato zgrał tego softa od OSD, nagrał na płytkę z prędkością 4. po włożeniu płytki zrobił się update po czym wypluł płytkę, kazał poczekać kilka minut itd. wygląda na to że wszystko się robi jak należy, nie występuje error itd ale języki do wyboru to wciąż D lub GB. tata ma MK3, i nie wiem co może być nie tak. Piszecie coś o sofcie 27, ale przyznam się że nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Jestem kobietą i nie zdziwie się jak zostanę wyśmiana, ale chce tylko pomóc mojemu tacie:)

 

będę wdzięczna za jakieś uwagi co może być nie tak

 

z góry dzieki

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

jestem nowa i mam następujący problem... na wstepie zaznacze że przejrzałam jakieś dwadzieścia pierwszych stron topiku ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi

 

mój tato zgrał tego softa od OSD, nagrał na płytkę z prędkością 4. po włożeniu płytki zrobił się update po czym wypluł płytkę, kazał poczekać kilka minut itd. wygląda na to że wszystko się robi jak należy, nie występuje error itd ale języki do wyboru to wciąż D lub GB. tata ma MK3, i nie wiem co może być nie tak. Piszecie coś o sofcie 27, ale przyznam się że nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Jestem kobietą i nie zdziwie się jak zostanę wyśmiana, ale chce tylko pomóc mojemu tacie:)

 

będę wdzięczna za jakieś uwagi co może być nie tak

 

z góry dzieki

marta

 

Przełączałaś między językami ?, język polski jest ukryty pod językiem angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Czytam watek i czytam.. przewijaja sie tu softy yaza cx3 etc.

Prosilbym Was o podanie linka do softu ktory bylby najlepszy dla mojego mk4 z fabrycznym softem, nigdy tam nic nie grzebalem a teraz przydalaby mi sie ta ladna perspektywka 3d i polskie znaczki. Moge na ten stary soft wrzucic od razu v32? czy trzeba zastosowac cos pomiedzy? No i jak by ktos mogl polecic jakas pewna wersje v32 bez zbednych bajerow i screenow startowych z serii X (jezdze e46 i by mnie bolalo jakby cos lepszego na ekran wskakiwalo) :D W miare czytania sciagnalem kilka wersji ale sam juz nie wiem ktora bedzie najlepsza.

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz czego uzyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na chomiku kolegi cX3.

 

Jest soft do MK4 v32 OEM jak i ten przyjemnie zmodyfikowany przez kolegę cX3 (sam do dzisiaj używam)

Oprócz tego znajdziesz softy do zabawy z nawigacją (zmiana kolorów, poleceń głosowych, bitmapy startowej)

 

Wystarczy tylko poszukać i wykazać trochę własnej inicjatywy...

 

Powodzenia

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowni koledzy.

Jestem tu nowy no i wybaczcie, przegrzebałem temat i nie znalazłem. Mianowicie...

 

Pobrałem softy z chomika od użytkownika cx3, oraz mr.lova

Nagrałem na płytkach oba, aby mieć w razie jakby jeden nie działał.

Poszedłem do autka wyciągnołem płytkę z mapą z czytnika, kluczyk w pozycję I radio się załączyło, do czytnika z tyłu włożyłem płytkę z softem iiiii nic :( chwile może ze 20s. płytkę czyta i cisza, na wyświetlaczu nic się nie dzieje. To samo dzieje się z drugą płytką. Robie coś nietak ?

Mam czytkik mk4, dużą kolorową nav, wersję softu pokazuje mi 00.

 

Proszę o pomoc panowie, bo 'niemcy mnie biją'

 

:D

 

EDIT1.

 

Koledzy pobrałem softod użytkownika bodajrze Pablo.

Włożyłem płytkę, i straszna kicha.

Teraz jest tylko podświetlony czarny ekran na wyświetlaczu, a na czytniku nie pali się kontrolka powel, lecz słychać że płytę prubuje czytać.

Mam poważny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pobrałem softod użytkownika bodajrze Pablo.

Włożyłem płytkę, i straszna kicha.

Teraz jest tylko podświetlony czarny ekran na wyświetlaczu, a na czytniku nie pali się kontrolka powel, lecz słychać że płytę prubuje czytać.

Mam poważny problem ?

 

Nagraj na dobry jakościowo CD np. Sony, Verbatim oryginalny soft w wersji V32 na najwolniejszym trybie wypalania x1 lub x2 speed. Następnie tak przygotowaną płytkę włóż do czytnika na odpalonym silniku i zamkniętych wszystkich drzwiach oprócz bagażnika oczywiście...

Poczekaj cierpliwie aż czytnik "przemieli" CD, może to trwać nawet do 10 minut...

 

Jeżeli to nie pomoże to zostaje już tylko podłączenie auta pod kompa i próba zresetowania nawigacji np. programem INPA

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kolega arqtes zauważył problem powiązania ikony z komunikatem oraz pola widzenia mapy. Natomiast kolega szakal44 wyprzedził mnie nad pracą ze zmianą języka odnośnie wyłączenia komunikatów (może udostępni swoją wersję?). A narazie dalej zbieram informację do pracy nad kolejną wersją. Wkrótce postaram się wyjaśnić jak system "widzi" fotoradar i czekam na dalsze opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie jestem nowy i mam pytanie co do spolszczenia navi duza oryginał po weryfikacii stwierdzam iz zwie sie mk3 czytnik w bagazniku ma tylko napis gps cos takiego nie ma napisu dvd ktos pisał ze można zablokowac czytnik gdzie szukać spolszczenia?

Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie jestem nowy i mam pytanie co do spolszczenia navi duza oryginał po weryfikacii stwierdzam iz zwie sie mk3 czytnik w bagazniku ma tylko napis gps cos takiego nie ma napisu dvd ktos pisał ze można zablokowac czytnik gdzie szukać spolszczenia?

Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z pomorza i osobiście pomoże mieszkam koło Gdyni

Prosze o kontakt na maila k1200lt@wp.pl

Kolego, ja jestem ze śląskiego, ale jutro skoczę specjalnie do ciebie i wgram ci co sobie chcesz. Nawet jeszcze pizze ci postawie! :mad2:

a tak na serio, to cofnij się chłopie kilka stron wstecz i używaj opcji EDYTUJ! a jak nie to pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos rozgarniety moze mi pomoc? - czy wyswietlacz LCD CID 6.5" to jest kolorowy czy nie? i czy byl uzywany do kolorowej navi? widze SiemensVDO, Alpine, itd... prosze o pomoc (potrzebuje kolorowy LCD 6.5" - dla navi - a jest kilka rodzaji a nie wiem czym sie te 6.5" roznia od siebie... (oprocz obudowy...) dzienks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.