Skocz do zawartości

Gdzie lepiej kupić bmw w niemczech ?


ksosna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić bmw 120d .

Znalazłem w internecie dwie ciekawe oferty .

Jedną w autohus.de (bmw 120d full opcja bez automatu)

Drugą w BMW BERLIN w programie BMW PREMIUM SELECTION z roczną gwarancją (jedyna różnica to brak skóry ale jest automat)

 

Różnica cenowa jest niewielka 1000euro

 

Gdzie lepiej kupić? Ta w autohus.de ma trochę ładniejszy środek ale stoi już 3 miesiące ,poza tym czytałem parę negatywnych opinii na forum o tym komisie.W premium selection jest gwarancja to duży plus.

 

Co uważacie ? Bardzo proszę o opinię.

 

 

Pozdrawiam

ksosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam kupić bmw 120d .

Znalazłem w internecie dwie ciekawe oferty .

 

Różnica cenowa jest niewielka 1000euro

 

Gdzie lepiej kupić? Ta w autohus.de ma trochę ładniejszy środek ale stoi już 3 miesiące ,poza tym czytałem parę negatywnych opinii na forum o tym komisie.

 

lepiej dodac troszeczkę i mieć dobre Auto .

autohus- to wilka rotacja Leasingowych Aut , kupujac tam Auto trzeba mieć ku temu powody :

1.Tak jestem przekonany ze Leasing jest zdrowy dla Auta

2.skoro wyglada ok i brak usterek a na dodatek 1 właściciel (który wcale sie nie interesował pojazdem zazwyczaj firmówka) a wiemy ze firmowe Auta sie nie psuja ;)

3.na pewno nie był katowany.

 

jeśli ktoś myśli ze znajdzie tam Auto które spełnia jego wymagania eksploatacyjne to sie może zdziwić,posiadają Nadwornego Lakiernika , nadwornego handlarza Oponami /felgami , śmieszne certyfikaty Dekra , dużo jest Aut które są stanowczo za drogie w stosunku do cen w ASO BMW, proponuje po zakupie nawiązać kontakt z ostatnim wlascicielem , jedno co maja pewne to przebiegi*.

Stanowczo odradzam , jedno co może być dobrym kompromisem to wyłowić Auto w momencie dostawy, Ewentualnie tylko i wyłącznie z Gwarancja , ale nie dać sie nabrać na przebieg powyżej 100tkm wszystko co jest powyżej 100 warunki gwarancyjne sa marne a i nawet nie obejmują 30% z tego co oferuje EuroPlus z BMW wiec najlepiej BMW + EuroPlus.

z Autohus czasem biorę Auta na życzenie klienta ale szczerość i zaufanie sprzedawcy jest "0",co przysparza mi dodatkowej pracy a w wiekszosci kończy sie na innym źródle zakupu,(czasem w BMW&More otrzymuje atrakcyjniejsze ceny vs autohus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukalem jak ty: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=82963

a kupilem tu:

http://gebrauchtwagen.bmw-nuernberg.de/bmw/de/start/default.aspx

 

jestem bardziej niz zadowolony

ostatnio "odkrylem" ze jak sie juz z nimi dogadalem to mi nie tylko zrobili przeglad TuV ale i caly duzy przeglad, ŁĄCZNIE z wymiana wszystkich plynow !

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze na bmw 320d (stwierdziłem że 120d jest chyba trochę za mała) znalazłem fajną ( bmw premium)ale trochę drogą 22.500 euro

Jak jest z targowaniem się w bmw premium selection??

Spuszczą z 1000 euro?

 

 

Pozdrawiam

ksosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie kupiłem auto z BMW Premium Selection w Niemczech. W internecie cena za auto była 11,900 a dla osoby wchodzącej z ulicy do salonu 13,900...

 

Jeśli nie chcesz gwarancji i auto już trochę u nich stoi to myślę, że można się potargować. Moja stała pół roku przed salonem i jej początkowa cena to było 19,400 a kupiłem ją w końcu za 11,900 ale za tą cenę nie zgodzili się dać gwarancji na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem auto z BMW Premium Selection w Niemczech. W internecie cena za auto była 11,900 a dla osoby wchodzącej z ulicy do salonu 13,900...

 

Jeśli nie chcesz gwarancji i auto już trochę u nich stoi to myślę, że można się potargować. Moja stała pół roku przed salonem i jej początkowa cena to było 19,400 a kupiłem ją w końcu za 11,900 ale za tą cenę nie zgodzili się dać gwarancji na samochód.

 

Zawsze tak jest było i będzie , kupić / utargować to nie sztuka , tyko co z reszta ?, kupiłeś pewno po kosztach i nawet przed wyjazdem od dilera nie otwierali maski :cool2: . 6m-cy stania dobrze wróży......, co do Gwarancji to sprzedawce kosztuje 350 euro ( wiec nie ma sie co unosić satysfakcja ceny końcowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Było jak piszesz Elvishh przecież wiesz lepiej ode mnie. Po zakupie tylko dla niepoznaki poszła na serwis i żeby mnie zupełnie zmylić przed wydaniem pojazdu wjechali do salonu i wręczyli kluczyk.

 

Aha zapomniałem dodać, że po pół roku stania odpaliła bez najmniejszego problemu - pewnie przewidzieli że do nich przyjadę i podładowali aku, przy okazji cofnęli licznik na 100,000 km.

 

Jeśli miałbym się bać kupowania auta z Premium Selection to pytam gdzie powinienem to robić? Może od Turka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak piszesz Elvishh przecież wiesz lepiej ode mnie. Po zakupie tylko dla niepoznaki poszła na serwis i żeby mnie zupełnie zmylić przed wydaniem pojazdu wjechali do salonu i wręczyli kluczyk.

 

Aha zapomniałem dodać, że po pół roku stania odpaliła bez najmniejszego problemu - pewnie przewidzieli że do nich przyjadę i podładowali aku, przy okazji cofnęli licznik na 100,000 km.

 

Jeśli miałbym się bać kupowania auta z Premium Selection to pytam gdzie powinienem to robić? Może od Turka?

 

wybór całkowicie słuszny , jednak Export a sprzedaż na Niemca robi sprzedawcy duża różnice , w przypadku Exportu sprzedawca wraz z podpisaniem umowy i przekazaniem pojazdu umywa ręce od pojazdu i nikt mu nie truje głowy jeśli coś nie tak jest z pojazdem ( podobnie jak u Turka) ,

Premium Selection - Tüv/Au nowe* , Generalna Inspekcja , gwarancja Euro Plus , Rejestracja ,24 mc-servis Olejowy Gratis*(zależnie od sprzedawcy), Kwiaty ,zatankowany voll* to są zalety Aut z Premium Selection ,

wiec wychodzi na to ze kupiłeś Auto na zasadach Exportowych zrzekając sie wszystkich zalet Premium Selection.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie tak - zrzekłem się Premium Selection, ale kupiłem samochód 3000 Euro taniej. Czy się opłaciło? Okaże się w najbliższych latach.

 

Faktem jest to, że auto stało przed salonem w programie Premium Selection i z pewnością nie przez przypadek zostało do niego zakwalifikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się kupić bmw 320d e90 w premium selection (w salonie niedaleko monachium) w poniedziałek jadę po niego.

Czy wiecie do której godziny otwarte są urzędy wydające tablice?

Potrzebuje tej informacji bo nie wiem o której muszę być najpóźniej by załatwić wszystkie formalności z tablicami.Salon niby załatwia tablice ale nie odpisują mi gdy zapytałem się oto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracownik bmw napisał mi że załatwią tablice . Ale chce się dowiedzieć czy jeżeli będę o 14 to zdążą do 17(wtedy zamykają) załatwić tablice.

Jednak nie mogę się od nich tego dowiedzieć cały czas mi piszą że nie rozumieją pytania(próbuje właśnie już 3 razy im wytłumaczyć co chce wiedzieć)

 

P.S. Samochód stoi w miejscowości Weissenburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jeszcze nie jestem pewien na 100% ze kupie ten samochód to kupią tablice a ja powiem ze nie kupuje .poza tym napisali mi że jak się zdecyduje to muszę napisać że oni w moim imieniu załatwią tablice.

 

P.S. Jakoś się dogadałem napisali że jak przyjadę o 14 to do 17 wszystko załatwią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w rozmowie zaznaczyles ze auto jedzie do polski.Nie wiem jak w tej miejscowosci ale w monachium i w wielu innych miastach tablice kupisz tylko do godziny 12.

 

tak samo w Norymberdze

ja bylem o 9, o 9:30 wzialem auto na test, o 10:30 im oddalem i o 12:00 tablice byly na aucie

2 tygodniowe czerwone, w cenie auta

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Zapomniałem napisać co wybrałem.

Kupiłem bmw 320d e90 full opcja navi,skóra ,szyber

za 20 000 euro w bmw premium selection z roczną gwarancją ,zatankowany do pełna i tablice wywozowe na dilera

 

A jak to wygląda z roczną gwarancją, możesz w ramach niej naprawy wykonać w PL ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.