Skocz do zawartości

Dalej problem z klimą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koledzy ręce opadają :| Zacznę może od razu mam problem z klimatyzacją nie chce chłodzić ALE czasami gdy jadę potrafi się załączyć załączy na kilka minut .Pisząc już wcześniej kolega podpowiedział mi żebym wymienił czujnik na osuszaczu oczywiście to zrobiłem domyślając się oczywiście dalej problem ten sam .Pojechałem więc do serwisu po dokładnym sprawdzeniu całego układu stwierdzono że walnięty jest wentylator wymieniłem go dziś na nowy i humor mi się nie polepszył dalej to samo.
Opublikowano

Czy masz czynnik? Czy sprawdzili, czy w ogóle załącza się sprężarka (po wciśnięciu guzika sprzęgło elektromagnetyczne sprzęga tarczę sprężarki)???

Jak się załącza to jest czynnik i powinna chłodzić. Nie załączy się na pewno jak nie ma czynnika, albo jest go zbyt mało. A ze sprawdzeniem klimy

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Opublikowano

Czy masz czynnik? Czy sprawdzili, czy w ogóle załącza się sprężarka (po wciśnięciu guzika sprzęgło elektromagnetyczne sprzęga tarczę sprężarki)???

Jak się załącza to jest czynnik i powinna chłodzić. Nie załączy się na pewno jak nie ma czynnika, albo jest go zbyt mało. A ze sprawdzeniem klimy to wcale nie jest jakiś wielki problem... dwa schematy, sprawdzenie ciągłości przewodów, sprawdzenie działania czujnika ciśnienia i sygnału sterującego wentylatorem...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Opublikowano
  • Autor
Pierwsza czynność którą sprawdzali w serwisie to właśnie szczelność oraz ilość czynnika wszystko podobno jest ok.Może jest jakiś filtr po drodze, jest zapchany i blokuję
Opublikowano
A sprawdzili, czy załącza się w ogóle sprężarka, tj. czy "łapie" sprzęgło elektreomagnetyczne?

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Opublikowano
  • Autor
Sprężarka jest też sprawna.W poniedziałek jadę do serwisu zobaczymy co zrobią dam znać mam nadzieję że wyjadę z uśmiechem na twarzy.Pozdrawiam i Dziękuję!!!
Opublikowano
Pierwsza czynność którą sprawdzali w serwisie to właśnie szczelność oraz ilość czynnika wszystko podobno jest ok.Może jest jakiś filtr po drodze, jest zapchany i blokuję

osuszacz to właśnie taki filtr, potrafi się zapchać i albo nie chłodzi, albo uszkadza układ.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.