Skocz do zawartości

wszystko o bmw x5 przed fl


jokerwmb

Rekomendowane odpowiedzi

wiem i wlasnie dlatego raczej sie nie zdecyduje na instalacje lpg, a w sumie gdyby mi sie trafila 3.0 w dobrym stanie to nawet spalanie mozna przezyc, chociaz w aucioe ktore teraz uzytkuje musialbym sie niezle nameczyc zeby miec takie wyniki spalania, bo moje 1.6 120 KM spala 6,5 w trasie i ok.8 w miescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i wlasnie dlatego raczej sie nie zdecyduje na instalacje lpg, a w sumie gdyby mi sie trafila 3.0 w dobrym stanie to nawet spalanie mozna przezyc, chociaz w aucioe ktore teraz uzytkuje musialbym sie niezle nameczyc zeby miec takie wyniki spalania, bo moje 1.6 120 KM spala 6,5 w trasie i ok.8 w miescie

Ale w Twojej wizytówce stoi już jak byk: X5... rozumiem więc że wpisałeś to trochę na wyrost... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, to skoro czesc z was ma juz jakies doswiadczenia z X5 to moze mi podpowiecie na co zwracac uwage, jakie sa slabe strony tego modelu no i oczywiscie jaki jestkoszt utrzymania autka, chodzi mi o serwis, opony itp, no wiecie zreszta sami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moja 3.0d 135KW automat w mieście pali do 13 a w trasie 10 i poniżej nie udało mi się zejś nigdy jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemność to długodystansowiec, wentylacja,klimatyzacja jest bardzo wydajna widoczność do tyłu taka sobie polecam uzupełnić parktronik o kamerę cofania to koszt 2000 pozatym samochód ma dość twardo zestrojone zawieszenie jak każda BMW koszt opon 19"to wydatek 4000

za komplet wymieniałem turbina z wymianą 3000 wtryski 800 za 1szt plus 100 wymiana szyba przód kosztuje 2000-4000 z wymianą zależy jaka koszt naprawy zawieszenia niewielki i żadko sie psuje w moim mam nivo

polecam podobmo dość drogie w naprawie, nie sprawdzłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 3.0 D 218 Km z manulną skrzynią. Wczoraj bylem w trasie. 250 km bez zatrzymywania sie. Zresetowalem komputer przed wyjazdem z garazu .. Zatankowałem Vervy, na Orlenie :) Spalanie jakie wyszlo mi po tych 250 KM to 5.8 L :):) Sam bylem mile zaskoczony :) ale jechalem bardzo powoli bo mgły, i za wczesno sobie wyjechalem. wiec nigdzie nie spieszylo mi sie i nie bylo korków.. .. jechalem z prędkoscią 80 - 100 km/h na dobrej nawiezchni :):) Uważam ze to bardzo oszczedny samochod :) Wiem że nie kazdy potrafi w to uwiezycz, bo ja sam bylem zaskoczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym ci zaproponowal 3.0 d ma nawet dobrego kopa i na autostradzie spalila mi tylko 8,4 l przy 276koniach poniewaz byla powiekszaana na czipach bo tak normalnie 2005rocznik ma 218 koni :d polecam 3.0 d w szczególności ze sport pakietem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym ci zaproponowal 3.0 d ma nawet dobrego kopa i na autostradzie spalila mi tylko 8,4 l przy 276koniach poniewaz byla powiekszaana na czipach bo tak normalnie 2005rocznik ma 218 koni :d polecam 3.0 d w szczególności ze sport pakietem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.