Skocz do zawartości

Tylnie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!

 

w niedługim czasie mam zamiar wymienic lampy z tyłu (jedną mi ktos celowo rozp... na parkingu butem :mad2: normalnie debilizm, jakbym złapał to nie wiem utrąciłbym mu tą noge) i wracajac do tematu nie wiem jakie wybrac :norty: moja bunia jest srebrna (dokładnie TITANSILBER METALLIC) zastanawiam sie nad standartowymi -> http://moto.allegro.pl/item391714570_lampy_tylne_clear_red_white_crystal_bmw_3_e46_.html

lub nad lampami z dymionym kierunkiem -> http://moto.allegro.pl/item390194767_lampy_tylne_bmw_e46_red_smoke_sedan_98_01.html

 

i jedne i drugie podobaja mi sie tylko zastanawiam sie jakie bardziej beda pasowac? czy te smoke nie beda czasami bardziej pasowac do ciemnych kolorów aut?

 

co o tym sadzicie ? :)

prosze o porady

 

pozdrawiam!

Opublikowano

witam,

ja jestem już po tym zabiegu. :D wymieniłem kierunki boczne i lampy tylne na białe. także zastanawiałem sie nad dymionymi kierunkami bocznymi ale jakoś mi to wyperswadowano. teraz furka prezentuje się naprawdę fajnie (dobrze, że nie naruszyłem "srebrnej strzały" dymionym kloszem).

 

moim zdaniem naparzaj białe lampy i sie nie zastanawiaj. ja zainwestowałem w coś takiego http://www.allegro.pl/item389062755_lampy_tylne_nowe_bmw_e46_sedan_98_01_red_white_.html

 

pozdro

Opublikowano
  • Autor

no własnie tez jestem takiego zdania, ze białe bede sie lepiej komponowac w srebrze :D i chyba kupie białe.

tylko mam jeszcze kolejne pytanie jak to jest z lampami diodowymi? czy bez probl;emowo bedą działac? czy moze wchodza w gre jakies kombinacje alpejskie jeszcze? bo czytałem coś o zakladaniu jakis przetwornic czy cos w tym rodzaju

Opublikowano
Wydaje mi sie iz z estetycznego punktu widzenia najlepiej jakby calosc migaczy wspolgrala ze soba. Czyli albo wszystkie biale albo dymione... Mozna wybaczyc pomaranczowe tylne z przednimi i bocznymi bialymi, nie dlatego ze ja tak mam tylko duzo aut w serii wyjezdza a tak zestawionymi kolorami kierunkow ;) Dymione tylne przy bialych bocznych i przednich chyba by sie juz nieco gryzlo... Pozdrawiam!
Opublikowano
w sumie racja, dymione z tyłu a białe z przodu to tak troche nie bardzo....

a jak to jest z tymi diodowymi?

 

 

może i fajnie wygląda ale odradzam zakładanie diodówek (moje subiektywne zdanie)

 

jak to ująłeś może wiązać się to z "kombinacjami alpejskimi" - mniejszy pobór prądu diód i komp może pokazywać przepalenie żarówki (sposób na to, to podłączenie jakiegoś oporniczka - ale po co sie ścierać)

 

uprzedzam pytanie o lexuslooki :D NO COMMENTS :duh:

Opublikowano
  • Autor
uprzedzam pytanie o lexuslooki :D COMMENTS :duh:

 

hehe zgadzam sie w 100 % z tymi lexuslookami :norty: hehe nie miałem sie nawet zamiaru pytać o nie :lol:

 

oki thx za rady i opinie, padnie w takim razie na zwykłe ale chyba najfajniejsze "red & white, crystal "

Opublikowano
witam, ja polecam ledy!!
"gaz to byl w oswiecimiu a nie w BMW"...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.