Skocz do zawartości

1400zl inspekcja?


tito11

Rekomendowane odpowiedzi

witam robie wkrotce duza inspekcje w 2001 316 w cene wchodzi wymiana wszystkich filtrow z olejem,plyn hamolcowy,swiece ,podlaczenie do kompa oraz sprawdzenie wszystkich podzespolow tarcz hamolcowych,.chcialbym wiedzie czy ta cena podana drogo czy moze byc?dzieki za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przecież w ASO nie pracują roboty tylko zwykli ludzie , tacy sami jak i w innych warsztatach, ja też polecam dobry warsztat mechaniczny niż ASO a jak ktos jest troche mechanikowaty to większosc napraw i wymian można zrobic samemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymieniał olej w ASO BMW , olej+filtr+wymiana+kasowanie kompa zapłaciłem 670 zł :D sporo, ale coś za coś, kiedyń pewnie Beata pójdzie do innego, ale cała ładna jej historia jest na kluczu :D nikt nie powie że dawała na lewo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem filtr przeciwpylkowy koszt 63pln wymiana banalnie prosta,filtr powietrza jakos tak bylem obok salonu i kupilem oryginal za 72pln ,przeciwpylkowy byl po 150pln,olej kupilem syntetyka po znajomosci 7,5l za 150pln,filtr 27pln,wymienilem sam razem=312pln,aha

+kupilem mape (polska,europa)na plycie do nawigacji za 160pln moze drogo ale przynajmniej bangla bo juz rozne kopie mialem i nic nie chodzilo tak wiec

w poniedzialek jade na wczasy moze nic sie nie wysra jak w moim nissmo to bywalo :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymieniał olej w ASO BMW , olej+filtr+wymiana+kasowanie kompa zapłaciłem 670 zł :D sporo, ale coś za coś, kiedyń pewnie Beata pójdzie do innego, ale cała ładna jej historia jest na kluczu :D nikt nie powie że dawała na lewo :wink:

 

 

na dwoje babka wróżyła z tym ASO to nie do konca tak jest, jeżeli dbasz o auto i jest w dobrym stanie technicznym to i bez historji w kluczyku je odsprzedaż,swoją bunie sam serwisuje i na dzien dzisiejszy gdybym sprzedawał to miałbym kupca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymieniał olej w ASO BMW , olej+filtr+wymiana+kasowanie kompa zapłaciłem 670 zł :D sporo, ale coś za coś, kiedyń pewnie Beata pójdzie do innego, ale cała ładna jej historia jest na kluczu :D nikt nie powie że dawała na lewo :wink:

 

 

na dwoje babka wróżyła z tym ASO to nie do konca tak jest, jeżeli dbasz o auto i jest w dobrym stanie technicznym to i bez historji w kluczyku je odsprzedaż,swoją bunie sam serwisuje i na dzien dzisiejszy gdybym sprzedawał to miałbym kupca

 

Oczywiście masz racje, ceny w ASO są lekko mówiąc drakońskie, tak jak pisałem wymieniłem olej 670 zł to kupa pieniędzy, dodatkowo musiałem wymienić prawą pół oś , robocizna + części 2700 :duh: , wkurzam się bo w lewa pół oś też nie długo będzie do wymiany :cry2: siada przegub zewnętrzny, :mad2: Szukam jakiegoś dobrego warsztatu w wawie, który zrobił by to taniej, a przy okazji nie popsuł samochodu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.